Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś nigdy już nie wrócił do piwa Grodziska APA po spróbowaniu pierwszej warki sugeruję dać mu jeszcze jedną szansę. Browar kompletnie zmienił profil tego piwa, co zaowocowało złotym medalem w KPR 2017 w kategorii Polskie Ale. Karmelu już nie ma, jest mocna chmielowość. Co prawda White IPA jest nadal lepsza, ale to niebo a ziemia w porównaniu z poprzednią wersją.
#piwo
Pobierz t0masz - Jeśli ktoś nigdy już nie wrócił do piwa Grodziska APA po spróbowaniu pierwsz...
źródło: comment_SdIu0WylfnTDGguCAcBLeYykqqpOSy65.jpg
  • 4
@t0masz: Ta biała ipa to jak dla mnie najlepsze co im się udało.
Ich oryginalne grodziskie raz mi wykipiało na sufit po otwarciu, napisałem do nich, przysłali mi nowe i szklankę. Prewencyjnie tydzień stało w lodówce. Przy otwarciu zrobiło to samo co pierwsze. Już nie pisałem.. Po prostu nie kupię od nich nic z klasycznej serii.
@t0masz:
Ciekawa informacja, zmiany na +. W swojej cenie, to Grodziskie daje radę, wiadome, są lepsze piwa, ale w tej cenie jest OK, White IPA dobre, zwykłe Grodziskie też stylowo się trzyma, gorzej z tymi smakowymi + APA (ale teraz zmienili), może dam temu APA drugą szansę, dodatkowo często Grodziskie są w przecenie 3-4zł za butelkę.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia.