Wpis z mikrobloga

Lg G6 vs Oneplus 5t, który telefon polecacie?
Zależy mi głównie na w miarę dobrym aparacie, dającym sobie jako tako radę przy słabszym świetle. Z recenzji oneplusa wynika że akurat w tym względzie szału nie robi.
W tej chwili mam xperię Z3 która zdjęcia robi moim zdaniem całkiem w porządku, pod warunkiem że oświetlenie jest dobre. Odczuję dużą różnicę na plus kupując któryś z powyższych smartfonów? A może polecacie jakiś inny w podobnych granicach cenowych?

#oneplus #lgg6 #oneplus5t
  • 8
@nieogarniety: Znajomy kupił G6 tydzień temu. Ja jakbym ponownie stał przed wyborem - OP5 czy LG G6 wybrałbym ponownie OP5. Ten soft LG to jakaś porażka, a do tego już widać, że olali jego aktualizacje, mamy grudzień a telefon uważa, że android 7.0 to najaktualniejszy jaki może mieć.
Co do aparatu - podobno mieli coś poprawić w 5t względem 5. Ja mam 5 i jakoś nie narzekam na jakość zdjęć.
@Slawek91 ja nigdzie nie napisałem że krytykuje go za brak 8.0. ja go krytykuje za brak świeżych latek bezpieczeństwa i w domyśle 7.1.1 który ma obecnie w miarę aktualne łatki. Dziwi mnie podejście gdzie producent skacze o całą generację androida nie wprowadzając pomniejszych aktualizacji.
Ale co ważne obydwa telefony mają zapowiedziane 8.0.
@Vader-Poland: Przecież lg g6 ma łatkę bezpieczeństwa z września, albo października. Więc nie jest tak źle. A to, że nie dostanie 7.1.1 a 8.0 było wiadomo od razu. I nie pomijają mniejszych aktualizacji bo sam dostałem co najmniej 2 łatki od maja.