Wpis z mikrobloga

@maein: @Mi3niosz: Slobodan Praljak, który został skazany na 20 lat więzienia za zbrodnie wojenne w czasie wojny w Bośni i Hercegowinie, w trakcie odczytywania wyroku apelacyjnego wyciągnął buteleczkę i wypił jej zawartość jednocześnie krzycząc "wypiłem truciznę". Rozprawa została natychmiast przerwana, a mężczyzna wyprowadzony z sali. Po kilku godzinach zmarł w szpitalu.
W trakcie środowej rozprawy Chorwat usłyszał wyrok sądu apelacyjnego, który podtrzymał decyzję Trybunału w Hadze z 2013
  • Odpowiedz
@Rapczyn: w "polski" internet należy dodać, gdzie durnowate i mało śmieszne memy tworzy się na siłę, albo nieudolnie tłumaczy zagraniczne ku uciesze upośledzonej, otępiałej gimbazy
hehe mikołaj #!$%@? hehe, ale dobre
  • Odpowiedz
@denerwujesie: Dziwne, robienie "memów" z tonących uchodźców czy ofiar zamachów nie spotykało się na wykopie z takim oburzeniem jak robienie "śmiesznych obrazków" z śmierci zbrodniarza który nawet nie miał odwagi wziąć odpowiedzialności za to co zrobił. Nie żeby kpienie na takim poziomie z czyjejś śmierci było jakimś szczytem dobrego smaku, w dodatku jest to typowe dla wykopków, ale dziwi mnie, że akurat w tym wypadku tak często można zobaczyć oburzenie.
  • Odpowiedz
Praljak został skazany na 20 lat więzienia za zbrodnie wojenne popełnione na Muzułmanach w Mostarze.


@Djabloo2: Niezłe zaskoczenie na wykopie, że to chrześcijanie stoją za tymi zbrodniami.
  • Odpowiedz