Wpis z mikrobloga

Postanowiłem założyć nowy tag #codziennypk500 gdzie będę wrzucał przemyślenia tego wybitnego ekonomisty, socjologa, politologa, dyplomaty, czy kim tam jeszcze jest.

Tu na przykład Pan @pk347 niezwykle trafnie opisał sytuację gosporadczą Polski (po opisie wnoszę, że chodzi mu o centrum Warszawy), umiejętnie wystrzegając się propagandy i skrajnie emocjonalnego podejścia do tematu.

Takich ludzi potrzebujemy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/wpis/28346455/#comment-100640545

(BTW jak długo trzeba przyjmować wyborczą w zastrzykach, żeby nabrać takich kompleksów i nienawiści do własnego kraju)

#heheszki #bekazlewactwa #4konserwy #lewackalogika #neuropa #shitwykopsays #rakcontent #polityka
L.....i - Postanowiłem założyć nowy tag #codziennypk500 gdzie będę wrzucał przemyślen...

źródło: comment_WPrb5f1bt6T8islPrfKhrrZNjKOXtgzA.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
zabolała aktywność tego mirka, że aż potrzeba na niego nowego tagu?


@k1fl0w: czemu zabolała? Ja go zamierzam promować, wszak nie godzi się, żeby tego typu genialne teksty marnowały się gdzieś po kątach.
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie ile mu PiS płaci za ośmieszanie opozycji.


@PatologiiZew: ja na jego stanowisku domagałbym się ciężkiej forsy, że względu na szkodliwe warunki pracy.

Przecież pisząc takie coś człowiek jest narażony na raka w większym stopniu niż w fabryce płyt azbestowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
coś słabo ze zrozumieniem słowa pisanego, bo @pk347 napisał tu wyraźnie o Rosji, a tu lamentujesz #polskeobrazajo


@chamik: napisał to pod wpisem o Polsce i Szwecji, a to, że nawiązał tam do Rosji, to nie ma znaczenia, bo on uważa, że Polacy są "ludem wschodnim" cokolwiek miałoby to oznaczać.
  • Odpowiedz
ke? czytanie ze zrozumieniem chyba cos nie bardzo... prawda? Nie dosc, ze uwazasz siebie za czesc tej grupy (nic mi do tego)... to jeszcze rozciagasz to na wszystkich Polakow? :D
BTW. ales mnie docenial. Az poczulem, ze chyba faktycznie warto sie udzielac. Druga sprawa, ze dzieki Tobie mam wiekszy zasieg, bo adresaci tego co pisalem maja mnie na czarnej zazwyczaj xD

@Lawrence_z_Arabii:
  • Odpowiedz