Wpis z mikrobloga

@mahonek probuje cię zrozumieć,ale kompletnie nie moge.#!$%@? co stream mówisz,że z chęcia bys zrobił hazard no to czemu go #!$%@? nie zrobisz ? to by ożywiło twoje streamy ale ty oczywiscie nic nie robisz w tym kierunku.I nawet mi nie mów,że nie mozna tego streamować itd bo jest w #!$%@? legalnych stronek z maszynami online choćby lottoland.pl oficjalna stronka lotto itd lottoland.pl przelewasz odrazu i grasz wszystko legalnie zobacz sobie no ale jak tobie sie nic nie chce i widzowie mają myslec za ciebie ... plusa dajcie menele
#mahonek
  • 21
@mahonek: No dobra, ale co się stanie, jak będziesz grał ? YouTube przecież bana Ci nie da, skarbówka się tym nie zainteresuje, jeśli będziesz miał podpis "wirtualne pieniądze". Jest pełno sposobów na to, żeby na stream hazard wrócił.
@mahonek: Tysiące ludzi gra i konsekwencji żadnych nie ma. Ważne tylko, żeby nie wpłacać/wypłacać ze swojego konta bankowego, tadam ! No i tak jak pisałem wyżej, na wszelki wypadek daj napis, że to gra na wirtualną kasę.
@mahonek: dokładnie tak jak mówi arek a pozatym jakie konsekwencje? przecież bana na yt nie dostaniesz ludzie cały czas streamuja hazard,a jak sie ktos doczepi to powiesz,że już wyłączasz,że nie wiedziałes,że nie można tego streamować po prostu sproboj streamować i tyle
@areek1996: Jesteś niedorozwinięty? Przecież grając na żywo, spisuje na siebie wyrok. A co mu grozi? "Znowelizowana ustawa przewiduje także kary dla uczestniczących w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym, Grzywny mogą wynosić do 120 stawek dziennych (od 185 zł do nawet 37 000 złotych)" + urzędnicy przetrzepią jego zarobki z YT.
@YourDoom: I po co obrażasz ? ;) Tysiące ludzi grają, w tym ja i nikomu nic się nie dzieje :) Jest pełno sposobów na obejście tego ;) Jeśli robiłby przypał i jeszcze wypłacał prosto na konto kasę, to fakt, miałby problemy ;) Ale po to został stworzony skrill ;)
@YourDoom Wczoraj grał na wirtualną kasę chwilę i żadnej różnicy nie ma między wirtualną kasą, a prawdziwą. W sensie, że widz nie będzie wiedział, czy gra na prawdziwą kasę. Czyli tak jak pisałem wyżej, jeśli Mahonek będzie chciał, to bez problemu hazard wróci na streamy.