Wpis z mikrobloga

#slownikboners #glupiewykopowezabawy

Piszemy powieść używając tylko podpowiedzi w słowniku w androidzie.
Zaczynam

Nie wiem czy to bezpieczne w użyciu tego nie zarobię w Polsce po psychiatrykach w ogóle jakie to proste pytania padaly w Islandii kobiety obrzezany członek strony internetowej zamawiającego i tak trzeba dupę ściska w tym roku po rozwodzie z elfami krasnolami i innymi skutkami intensywnych opadów atmosferycznych oraz czasu otrzymania rozliczonej płatności w podsumowaniu zobaczysz że jestem idealnym kandydatem na prezydenta miasta oprócz świąt w stylu lat temu gdy rozpoczęcie zawodowej kariery było kp 7 lat staniesz się utoplica w Polsce było to samo jak z Simsów nie ma roboty kuchenne roboty nie znaleźć w naszej polityce cookies zamieszczane przez kupujących każdego dnia o godzinie od siebie co ułatwi równomierne rozłożenie ciężaru ciała na ulicy leży na wysokości zadania i kompetencje użytkownika w serwisie GoldenLine to debilem trzeba być żeby nie spadł z łóżka na temat tego miejsca gdzie można znaleźć źródło strony w katalogu znajdziesz adresy fikcyjne maile wracają do domu miejsca gdzie się znajduje mieszkanie na umowę o dzieło pomocy społecznej w Warszawie przy ulicy leży w dłoni nie wiem co to jest właśnie dla ciebie pomocna może być stosowany do starszych panów na spotkania integracyjne dla Rosji i Ukrainy w Polsce
  • 11
@nickszalinski ja nie mam siły zmywarki do naczyń krwionośnych i nie tylko szczękowych tylko dla znajomych na drutach powyżej tygodnia dopiero w sumie spoko xd dlatego że nie ma co czekać na odpowiedź w tym miejscu należy pamiętać o kilku ważnych informacjach na temat tego
W tym tygodniu ciąży anatomia kobiety co to jest właśnie to uwielbiam się przytulać w Islandii kobiety srom nie ma co ukrywać swój związek z elfami krasnolami i innymi słowy egzamin gimnazjalny w ogóle nie powinien przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia alkoholu
@nickszalinski: To sie nie chciało mi się już znudziło mi się to zaczęło mnie nie moge raczej gadać w tym temacie wszystko pachnie inaczej niż zwykle ale to jest loteria fantowa na przystanku autobusowym się nie da przewidzieć na to reagujesz nie wiem czy coś bedzie z tego bo jestes dominujacy tak samo jak ja i nie jestes romantyczny jak masz #!$%@? do mnie po prostu #!$%@? mnie takie krzywdzące schematy
@hatterka: w Polsce było to samo miejsce co do tego wywołuje ból gardła i jamy brzusznej w Polsce po psychiatrykach w tym tygodniu ciąży nie ma co liczyć z elfami w ogóle jakie to miejsce co najważniejsze to jest właśnie dla ciebie i twoich znajomych niż na zdjęciu bez samochodu osobowego marki na Instagramie w Islandii większość przedmiotów kupionych w Polsce było to samo co jeden dzień w dzień przybyć na
Pisze GG jeszcze jutro lepiej dla portalu lista fajnych filmy hej nie bylo na serwerze CV się zajmujesz wiem poznamy się to było w shreku rodzina mam daleko w ale mieszkasz w tym sklepie
@LadyMartini: usuń konto na #tinder

@wigr: i tak trzeba dupę ruszyć z kopyta w ogóle jakie są objawy poronienia w Islandii kobiety srom nie ma roboty kuchenne w Polsce było w walizce Józefa Karłowicza w Polsce po raz pierwszy stosunek jakości do ceny nadal jest w stanie idealnym do tego wywołuje u nich się spóźnia mi to wygląda na Niemca w Polsce po raz drugi rok z Ewą Kopacz przed
nie bylo na serwerze CV


@wigr: bo debil jakiś usunął maila jak zwykle

W tym kraju trochę czasu otrzymania przez neta chyba nie byłeś na ulicy leży na sercu Afryki i Ameryki południowej w Polsce po polsku gada żeby wyłączyć w ustawieniach przeglądarki internetowej zamawiającego i jak będziesz podchodzić do przypadkowych ludzi nabijasz tylko statystyki rozegranych spotkań przez neta ktoś mnie zasponsoruje pana mianowicie że jestem sobą a chciałbym żeby się