Wpis z mikrobloga

Dziś pod tagiem #kubica można zaobserwować jeden z większych pokazów głupoty i dziecinady użytkowników portalu ze śmiesznymi obrazkami wypok peel. Oni jeszcze nie odkryli, że żart jest śmieszny raz, góra dwa razy, a nie siedemdziesiąt. I nie, to nie jest trolling, kiedy #!$%@? te same żenujące teksty wyłącznie w celu wywołania irytacji innych.

Coraz częściej to widzę, jak pod płaszczykiem hehe trollowania ktoś ordynarnie psuje innym zabawę i jeszcze uważa to za zabawne. Bo hehe ból dupy o tag, hehehe Mati, weś napisz że renka nie taka i to koniec, hehe ale będzie zabawa.

Jak zwierzęta.

#patologiazewsi #bekazpodudzi #wykop
  • 9
  • Odpowiedz
@jamtojest: Mam takie same odczucia. Szambo tak wybiło przy okazji tych testów, że to jest koniec. To nawet nie żarty, to próby zabłyśnięcia żenującym tekstem powtarzanym milion razy. Ale luz, to świadczy o braku inteligencji - skoro nie potrafi się taki troll jeden z drugim włączyć do merytorycznej rozmowy, dyskusji i śledzenia wydarzeń, a zamiast tego pluje jadem, rzuca dziecinnymi tekstami i myśli przy tym, że jest zabawny, to albo
  • Odpowiedz
@jestem_mike: Dla mnie to jest przede wszystkim świadectwo kompletnej niedojrzałości. Żarty są spoko, trollowanie też, ale trzeba znać umiar i właściwy czas i miejsce. Jak by ktoś raz wrzucił Koterskiego czy napisał tekst że żegnamy Roberta, to niech będzie, sam się parę razy uśmiałem widząc coś takiego. Ale w pewnym momencie inteligentny człowiek zobaczy, że już wystarczy, bo więcej to będzie wandalizm. Zwyczajnie tag przestał być czytelny i zmienił się
  • Odpowiedz
Żarty są spoko, trollowanie też, ale trzeba znać umiar i właściwy czas i miejsce.


@jamtojest: this! Też śmiechłem z porównywania do Koterskiego, ale, kurde jego mać, za pierwszym razem. A nie za tysięcznym.
  • Odpowiedz
Coraz częściej to widzę, jak pod płaszczykiem hehe trollowania ktoś ordynarnie psuje innym zabawę i jeszcze uważa to za zabawne. Bo hehe ból dupy o tag, hehehe Mati, weś napisz że renka nie taka i to koniec, hehe ale będzie zabawa.


@jamtojest: tak jest z każdym popularnym tagiem na tym portalu, nie ma sensu śledzić jakiegokolwiek popularnego tagu, bo w zalewie szambowpisów może 10% będzie na temat. Władzom wykop.pl ten
  • Odpowiedz