Wpis z mikrobloga

@Marseloo: Tez sobie zarabialem Snipingiem ale straszne nudne :( I troche mnie irytowaly boty, K#$wa, wbijalem na licytacje idealne jak np sie zaczynala (zdazylem jeszcze jak wyswietlala się rowna godzina do konca) - bu, za pozno :(.
@wincm: Boty to plaga marketu, ale w dużej mierze to też kwestia jakie masz opóźnienie z serwerem EA. Ludzie z UK na pewno mają łatwiej coś trafić, bo ping jest bardzo mały.
@qwed: Co tydzień we wtorek wychodzą Squad building challenges ważnych meczów. Możesz poszukać sam takich spotkań albo iść na łatwiznę i wpisać w yt, google. Odpowiednio wcześniej kupujesz piłkarzy, którzy mogą być przydatni do zrobienia danego SBC i czekasz aż zaczną drożeć. I tutaj masz 2 opcje- bezpieczna i ryzykowna. Pierwsza to sprzedanie ich przed pojawieniem się SBC i zgarnięcie bezpiecznego profitu. Albo możesz też poczekać aż SBC się pojawi, jeśli
@Marseloo: Jak będę miał je sprzedać przed pojawieniem się SBC to dlaczego ludzie je kupią skoro jeszcze nie ma SBC i nie wiadomo czy będą akurat takie druzyny? Widziałem jakies typowanie MM na reddit ale nie wgłębiałem się nigdy w temat. Duże skoki cen są przed wprowadzeniem MM? Kiedy najlepiej kupować graczy?
@qwed: Im wcześniej kupisz tym lepiej. Niektórzy za późno się orientują i kupują na ostatnią chwilę, żeby uniknąć skoku ceny po faktycznym pojawieniu się SBC. Poza tym jeśli coraz więcej ludzi interesuje się tymi samymi piłkarzami to ich ceny automatycznie podnoszą się. Przed pojawieniem się SBC nie ma dużych skoków cen, ale jednak są. Jeśli odpowiednio wcześniej kupisz piłkarzy to idzie zarobić nawet 50% jak nie więcej(zależy od zawodników, pozycji etc.).
@qwed: Jak tylko słyszę to ich 'get ur cheap and safe coins...' to dostaję raka. Jest sporo wartościowych kanałów na yt, ale z głowy nie potrafię nikogo polecić. Jak poszukasz chwilę na YT to na pewno kogoś znajdziesz.