Wpis z mikrobloga

Mireczki, sprawa wygląda następująco:
Mam dylemat pomiędzy:
- MSI GP72MVR i7-7700HQ/32GB/1TB+480SSD GTX1060
- ASUS ROG GL702VS i7 7700HQ 32GB 1TB 512SSD GTX1070
- Lenovo Legion Y720-15 i7-7700HQ/32GB/480+1000 GTX1060 UHD
- ewentualnie coś z Dream Machines?

Wszystkie te sprzęty generalnie jeśli chodzi o bebechy i ceny są do siebie bardzo zbliżone.
Chciałbym żebyście mi bardziej doradzili w kwestii - który z wymienionych będzie solidniejszy, czyli: jakość obudowy, unikanie wysokich temperatur urządzenia, serwis gwarancyjny

Z tego wszystkiego według testów niby najlepiej wypada Lenovo, ale mam spore wątpliwości, bo ogólne opinie o lenovo są takie sobie. Chociaż z drugiej strony mam w domu yoga-13 i jak do tej pory nie zawiódł a kilka lat już ma. Kusi też wybranie czegoś z Dream Machines, ale ciężko się tam połapać w różnicach między poszczególnymi modelami, praktycznie brak testów w necie.

#szukamlaptopa #laptopy #pytaniedoeksperta
  • 11
@Veridical a pomyśl że laptopa kupuje się głównie dlatego że jest mobilny. Ja dla przykładu nie mogę zabrać tego laptopa na uczelnię bo na wykładzie jest tak głośny że zakłóca pracę innym. I co teraz? 200 osób na sali ma zakładać słuchawki?
@imper69: lenovo y520/y720 jest dobrym laptopem, z tego co sie czytało w necie, ale serwisowanie leży u nich dosyć. Ekran 4k to zbędne na 15/17 calach, tylko bedzie podjadał baterię. Uderzałbym w Asusa, albo w tego Leoparda Pro od MSI.