Wpis z mikrobloga

Zamówiłem przesyłkę z GearBest, wysyłka DHL, paczka wyszła niby pięć dni temu, a do dzisiaj nawet tracking nie działa.

Zamawiałem masę rzeczy z różnych chińskich stron i DHL maksymalnie po 48 godzinach był u mnie zawsze z paczką pod drzwiami.

To normalne, że ten GearBest tak w kulki leci? Otworzyć spór w PayPalu czy jeszcze czekać?

#gearbest
  • 22
  • Odpowiedz
@jep4ka: z CN ale zawsze zamawiałem z CN i czy to była komórka czy kilkunastokilogramowe lampy zawsze przesyłka 48 i w kraju.

@leszek_SK: a co to za cudo? Było napisane, że DHL to się nie zagłębiałem, długo idzie taka paczka?

Swoją drogą to chyba moje ostatnie zakupy w tym sklepie.
  • Odpowiedz
@jep4ka: takie coś mam "Shipping method: ATDHL". To jest też ten dziwny sposób? Długo to idzie?

Z Ali już bym miał paczkę zwykłą pocztą, bo najpierw czekałem dwa tygodnie przez to, że sprzedali mi coś co niby mieli na magazynie ale się okazało, że nie mają to teraz już paczka "kurierem" idzie prawie tydzień, masakra.
  • Odpowiedz
@jep4ka: pewnie na cle leży, nie dzwonili z DHLa do Ciebie? Do mnie kiedyś dzwonili bo babka stwierdziła, że chinoli poniosło z kwotą na fakturze i pytała o rzeczywistą, wysłałem na maila dowód wpłaty i na drugi dzień miałem paczkę u siebie.
  • Odpowiedz
@PanMarianPazdzioch i jak tam przesyłka? Mam niestety taką samą sytuacje... Wysłane "ATDHL"od 3 dni roboczych, nr trackingu: ATXXXXXXXX, absolutnie nie idzie jej namierzyć i brak jakichkolwiek informacji. Kilka razy zamawiałem z Ali DHLem i po tym czasie mogłem się jej już spodziewać w polsce... ale może za szybko panikuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@starkus: GB to dziady, podali zly numer trackingu, paczka wyszla w srode, w piatek juz bylo do odbioru w Polsce. Numer trackingu magicznie zmienil sie na prawidlowy w piatek rano. Nigdy juz tam nic nie zamowie, szkoda kasy i nerwow na oszustow. Nie wspomne, ze od tygodnia musialem im grozic refundem z paypala zebe zaczeli chociaz odpisywac na tickety jakos sensownie. Nigdy wiecej.
  • Odpowiedz
@starkus: @PanMarianPazdzioch: jak Wasze paczki? Mam identyczną sytuację. Po 10 roboczych dniach zmienił mi się numer przesyłki na taki, który widnieje na stronie DHL (rzekomo od 9ciu dni, sic!). Ile czasu trzeba liczyć od tego momentu do doręczenia przesyłki?

  • Odpowiedz