Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: a więc to wypożyczane jest? xD a zastanawiałam się jakim cudem moja colezanka dostaje te bukiety róż od swojego łysego pakera z siłowni xD (ma na insta kilkadziesiąt tys obserwujących, wlasciwie to nie wiem z jakiej racji xD)
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Cała ta instagramowa subkultura w pigułce. Ładnie, pięknie na bogato, a jak zaczniesz się przyglądać bliżej to okazuje się, że to kartonowa makieta.
  • Odpowiedz
  • 239
@Oskarek89 ale wiesz że loszki z instagrama kreujące trende to ida do sieciowek, kupuja ciuchy, nie zrywaja metek, odwalaja sesje zdjęciową, po czym oddaja ciuchy i biora inne, a karuzela tego #!$%@? trwa? XD
  • Odpowiedz
@ponik_kolny: No, w sumie też racja...niektóre mają takie podejście, ale jeżeli dziewczyna oczekuje czegoś takiego, to raczej nie jest to materiał na partnerkę.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Mam trzy koleżanki które są wanna be modelkami. W opisywany przez ciebie sposób udało mi się trochę na nich zarobić, także jak będziesz otwierać oddział Gdańsk to daj znać xD
  • Odpowiedz
@Oskarek89: było kiedyś na pudelku o jakiejś modelce co odsprzedawała puste kartony i pudełka po torebkach, sukienkach, itp by inne laski mogły se robić fotki
  • Odpowiedz
@ppiasq: >okazuje się, że to kartonowa makieta

( ͡° ͜ʖ ͡°)-

6 LAT TEMU
Idę ulicą, jakaś dziewczyna wychodzi ze sklepu po drugiej stronie ulicy. Widzę jak dziewoja wpada na jakiegoś kolesia i upuszcza zakupy, wszystko się wylewa.
Podbiegam i pomagam jej.
-Ojej, dzięki
-Wiesz jak mam na imię?
-Tak, chodziliśmy razem do szkoły.
-Haha, już zapomniałem
Oboje śmieszkujemy, zebrałem trochę odwagi
  • Odpowiedz