Wpis z mikrobloga

Zamówiłem paczkę z Amazona de. Zakupu dokonałem 24go listopada, wysłano paczkę 25go i od tego czasu ciągle "jest w drodze". Amazon podaje mi w informacjach o zamówieniu numer śledzenia przesyłki DHLPL Express, ale na stronie niemieckiego jak i polskiego DHL wyszukiwarka nie znajduje takiej przesyłki w systemie. Czy ta sytuacja jest normalna? Amazon szacuje, że paczkę dostanę 4go grudnia. #amazon
  • 13
  • Odpowiedz
@JacekProgramista: na spokojnie. W Niemczech niedziela jest dniem wolnym od pracy. Zamówiłeś w piątek, a jest poniedziałek rano. Zarówno amazon jak i dhl wywiązują się ze swoich umów. Dziwne tylko z tym numerem przesyłki. Ja zamówiłam 25.11 i na stronie dhl mam czytelnie napisane co i jak.
  • Odpowiedz
@JacekProgramista: mam to samo, tylko ze przesylka ma jutro byc u mnie - w grimbergen lezy od piatku i zadnej aktualizacji, tracking z dhl nie dziala. gadalem wlasnie z super supportem amazonu, to co pokazuje ich strona jest ok i paczka powinna sie dzisiaj kolo 20 ruszyc, jak nie to dzwonic i mi dalej pomoga
  • Odpowiedz
@JacekProgramista: mam to samo tyle, że wysłali 24. Wczoraj od 16 na Amazonie mam taki status
Przesyłka dotarła do punktu przewoźnika
GRIMBERGEN

Przewiduja, że paczka będzie w czwartek.

Z tego co czytałem paczki są wysyłane (chodzi o darmowa wysyłkę) bez opcji śledzenia
  • Odpowiedz
@JacekProgramista: ja też dostałem już info, że mi jutro (czyli tak jak Amazon przewidywał) DHL dostarczy paczke. Wygląda na to, że śledzenie paczki jest dostępne dopiero po tym jak paczka trafi do Polski - więc na spokojnie czekaj:)
  • Odpowiedz