Wpis z mikrobloga

@rskkk: wszystko, ta druzyna nie ma racji bytu. Zacznij od zgrania, od piłkarzy na odpowiednich dla nich pozycji. Kupujesz losowych grajkow i wrzucasz ich do skladu, tak to wyglada.
@Roxi5017: @weeman: pierwszy komentarz, każdy ma dyszkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mirek_januszy: zależy mi na tych kartach z SBC, stąd tacy piłkarze.
Maguire to jakiś inny poziom, strasznie śmiesznie się nim gra (oczywiście in plus), tak samo Christiansen (chociaż nim mimo wszystko bardziej normalnie). Ten obrońca bardzo w porządku (99 skoczności np). El Sharaawy (nie wymienny), który robi cuda i Kruse który pod względem strzałów
@mirek_januszy: nie mieliby dyszki niestety wtedy, co najwyżej 7-8. srebrnych mam tylko bocznych obrońców, (i niestety bramkarza) ale to i tak imo najmniej ważni piłkarze. Wyniki oczywiście hokejowe mocno, ale to świadczy tylko o tym, że drużyna z przodu jest bardzo mocna (no i że z tyłu bardzo słaba)

@maximmo: mi się gra bardzo spoko ( )
@Wojciechovsky siedzą w środku pola generalnie. U mnie mają wytyczne żeby zostawać z tyłu, nie wybiegaja, de rossi siedzi ciągle z tyłu, czasem któryś z sp wybiegnie na dłuższy słupek. Ta wersja wydaje mi się bardziej defensywa, twoi boczni pomocnicy nie mają pewnie za dużo pojęcia o grze w obronie, w przeciwieństwie do tej formacji, gdzie masz typowych środkowych