Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane z tagów #gitara i może #audio, bo na jednego subskrybującego #wzmacniacz ciężko liczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otóż przyszło mi mieszkać w budynku, w którym dźwięk niesie się doskonale, a i sąsiadów nie brakuje - czyli doskonały moment, żeby zdjąć gitarę ze stojaka, poczekać na 22:00 i sobie coś pograć. Brzdąkam na elektroakustyku, więc chętnie od czasu do czasu podpiąłbym go pod jakiś piecyk - i tu pytanie do Was. Szukam czegoś niewielkiego w okolicach 500zł, taki o - żeby się przyjemniej grało. Co prawda mam już jedną roladę 80 W, ale importowanie tu tego bydlaka przerasta moje nerwy, a chciałbym też coś o niewielkich gabarytach, żeby sobie móc łatwo transportować w razie potrzeby. Wstępnie patrzyłem na alledrogo, ale tam piecyki w tych cenach mają góra 15 W, a wydaje mi się, że już głośniej zagram bez niego. Zatem wszystkie opinie (co, gdzie, za ile) mile widziane!

#pytanie #kiciochpyta <- pytanie bez tych tagów to nie pytanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 5
@c_loud: z 15W mam voxa ac15c1 i peaveya vypyra, pierwszy klasyczna lampa, drugi cyfrowa zabawka z miliardem opcji. Vypyra nawet nówkę powinieneś znaleźć poniżej 500zł, wyszedł model 'następca' vip, ale jest droższy.