Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, szukam sensownego rozwiązania sprawy.

Zanim zostaliśmy parą znaliśmy się jakieś 5 miesięcy, potem jakoś przez 3 miesiące dosyć intensywnie ze sobą rozmawialiśmy i teraz od dłuższego czasu jesteśmy parą. Jest we mnie zabójczo zakochana, z resztą ja w niej też. Problem pojawił się od paru dni kiedy ostatnie nasze rozmowy zeszły na temat bzykania się. Ja preferuję na sam początek takiej bliższej znajomości gumę, a ona bez gumy. Już mieliśmy spięcie o to. W trakcie rozmowy odniosła wrażenie że ja rozumiem bzykanie bez gumy na początek jako złapanie mnie na dziecko, później wywaliła mi tekstem że nie ufam jej, a ja zwyczajnie chce podejść do tematu dojrzale, a jeszcze znając moje szczęście to za pierwszym podejściem bez gumy zaliczymy wpadkę. Ona planuje mieć ze mną dziecko gdzieś za rok może dwa, chyba że z moim fartem to będzie wcześniej. Kurde nie wiem jak wybrnąć z sytuacji, żeby był wilk syty o owca cała. Widzę po niej że jest bardzo napalona na mnie, mi też przy niej libido szaleje. Mam 26 lat, a ona 24. Moi kumple już mają dzieciaka, lub jest w drodze, przez co odczuwam taką dziwną presję z jej strony i kumpli że pasowało by dzieciaczka mieć. Mam taką barierę w głowie która mnie blokuje jeżeli chodzi o seks bez zabezpieczenia, nigdy wcześniej nie bzykałem się bez gumki, to może dlatego.
#zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak dla mnie laska ewidentnie chce Cię złapać na bachora. Jak ''ugnie się'' i zgodzi na tabletki albo inną formę antykoncepcji, którą ona kontroluje to jej nie wierz, bo po miesiącu się dowiesz, że ''zapomniała wziąć tabletkę i ups, stało się''.

Nie jesteś stary, 26 lat to nie jest wiek w którym trzeba mieć już dziecko. Dlatego ja bym postawiła warunek, albo w gumkach (które Ty kupujesz) albo wcale.

PS.
Po pierwsze zabezpieczenie przeciwko chorobom (oboje się zbadajcie), po drugie antykoncepcja (jak chce niech bierze tabsy, tylko potem się nie zdzwicie że ma słąbe libido)
@AnonimoweMirkoWyznania: stań z boku, i wyobraź sobie, że Twój dobry przyjaciel przychodzi i mówi, że ma taki problem jak Ty.

Seks bez gumy po 5 miesiącach znajomości brzmi jak właśnie wyrywanie na dziecko. I nie ma na to akceptacji i masz prawo nie mieć do niej zaufania i jeżeli laska tego nie rozumie to może i jest zakochana ale nieodpowiedziana i brak jej rozumu.