Wpis z mikrobloga

Pisze pierwsza 'powazniejsza' apke do nauki fiszek. Aby stworzyc talie fiszek wywoluje activityForResult w tym activity uzytkownik podaje nazwe swojej talii nastepnie w MainActivity w onActivityResults odbieram te nazwe i tworze plik o podanej nazwie korzystajac z klasy FileManager ktora wczesniej stworzylem (ArrayList w mainie zajmuje sie przechowywaniem tych plikow, nie wiem czy to najlepsze rozwiazanie ale teraz nie o tym) mam teraz problem z wyswietleniem swiezo swtorzonej talii na ekranie (talia to TextView (z jej nazwa), Button ktorym dodajemy fiszki do talii, Button sluzacy do usuwania talii) myslalem nad listView z kilkoma 'pustymi' taliami ktorych visibility byloby ustawione na gone pozniej zmienialbym text w textView i visibilty na visible zeby wyswietlic talie po jej dodaniu, ale wydaje mi sie to strasznie slabym pomyslem, doradzilby ktos cos lepszego?
#androiddev #naukaprogramowania
  • 1
@leedwon: Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że Twoje pytanie to jedno zdanie i w związku z tym bardzo ciężko się je czyta i ciężko zrozumieć o co tak naprawdę chodzi, musiałem przeczytać dwa razy gdzie zaczyna się jego część główna, a gdzie kończy wstęp, w każdym razie po co tworzysz te puste talie, chyba lepiej by było gdybyś miał tam tylko tyle obiektów, ile aktualnie potrzebujesz, jak będziesz miał nowe