Wpis z mikrobloga

@maxx92: Stare dziady nie chciały kiedyś mojej żony przepuścić jak była w zaawansowanej ciąży. Pomijam już zwykłą uprzejmość ale jak wół na drzwiach przychodni jest kartka, ze kobiety w ciąży bez kolejki.
  • Odpowiedz
@karmajkel-nowak: "Pani, to mogła pani nóg nie rozkraczać, kuuurła jak ja byłam w ciunży to zimnioki na kolanach zbirałam, a tutej kilku minut wytrzymać ni może" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maxx92: @karmajkel-nowak: Znajomy kolegi z pracy ponoć oddawał krew tylko dla tego moemntu kiedy wchodzi do przychodni i on nie pyta tak jak każdy 'kto jest ostatni w kolejce' on wchodzi na bezczela i pyta 'kto jest pierwszy w kolejce' a gdy ktoś odpowie on bezczelnie rzuca 'to ja teraz jestem przed panem' i wyciąga legitymację
  • Odpowiedz
@lronman: 2,5 roku systematycznego oddawania co 2 miesiące, ale ja wbijałem do kolejek z papierową białą legitką, kiedy jeszcze nie miałem oddanych 6 litrów.
  • Odpowiedz
@2zlote mówisz o narkotykach? Chcesz kogoś zabić? Pomyśl, że przetaczaja taka krew komuś pod narkoza, a ty masz krwi jakieś dragi które pobudzają...
  • Odpowiedz