Wpis z mikrobloga

@Yolocaust: z Most wanted mam takie dobre wspomnienia, te czasy grania z bratem na PS2, ten soundtrack! W piątek sobie znów zainstalowałem na pc i któryś raz przechodzę, ta gra się nie nudzi. Underground 2 też bardzo dobra cześć, ale z nostalgii bardziej ciągnie mnie do MW
  • Odpowiedz
@Yolocaust: A mi się najbardziej podobała 4 część, High Stakes / Road Challenge (podobnie jak Porsche miała różne tytuły w USA i w Europie).

Zajebiste bryki w tej grze były, łącznie z Ferrari F50, Mercedesem CLK GTR i McLarenem F1 GTR. No i muzyczka była naprawdę fajna. Taki elektronik idealny do wyścigów, to był NFS z 1999, kilka lat zanim zaczęto walić licencjonowaną komerchą na 100%.
E.....e - @Yolocaust: A mi się najbardziej podobała 4 część, High Stakes / Road Chall...

źródło: comment_ix9ezWNSGY5OL3sFlX4v4S5GAPb3f53M.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Yolocaust: Ja to bym zagrał w jakąś fajną wyścigówkę w stylu mw/carbona/ug2 ale jakąś nowszą. Żeby był tuning jakieś fajne dodatkowe aktywności w stylu wyzwań z MW no i żeby nie trzeba było płacić za zawartość w grze. ( ͡º ͜ʖ͡º) Coś jest jeszcze do ogrania poza Shiftem i shiftem 2 oraz gridem autosport? Bo w te nie grałem, wiem że to trochę inny styl ale
  • Odpowiedz
  • 0
@x82828 Dziwne, bo ja grałem pół roku temu w Porsche na Win7 32-bit bez kombinowania.. Tylko się wykrzaczał na jednej mapie przy włączonych lusterkach :)
  • Odpowiedz
@michal-pokichal: I to jest gra, która zasługuje na kolejną część, a przynajmniej na remastera ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ogóle Need For Speed stracił w moich oczach, odkąd poszedł w kierunku Fast&Furious. Dobrze, że taki Test Drive Unlimited jest niezłą nawiązką do starych NFSów :)
  • Odpowiedz
  • 7
@Yolocaust Porsche 2000 byl najlepszy, pod wzgledem modelu jazdy. Undergroundy byly mega dla zabawy. Natomiast pamietam jak wszedl ten trailer. Przeciez wtedy ta grafika zniszczyla system, ale w grze byla juzbtaka se ;)
Dymass - @Yolocaust Porsche 2000 byl najlepszy, pod wzgledem modelu jazdy. Undergroun...
  • Odpowiedz