Wpis z mikrobloga

@czuczer: Ja nic nie mam, mieszkałem kiedyś w Turynie (ale niestety już nie mieszkam). Jakbyś powiedział mniej więcej to bym Ci mógł zaproponować coś, żeby było w miarę tanio ale blisko do centrum lub z dobrym dojazdem. No chyba, że chcesz mieszkać w imigranckiej dzielnicy :)
@czuczer: Wygląda w miarę ok. Nic tam nie ma ciekawego, ale do centrum jest w miarę blisko i można nawet na nogach spróbować, ale też jest stacja metro niedaleko. W Turynie główną ulicą jest Corso Vittoro Emanuele, od rzeki na zachód, która potem przechodzi w Corso Francia. Na północ od Vittorio Emanuale (od rzeki do Dworca Porta Nuova)masz stare miasto i zabytki, na polodnie od Vittorio masz San Salvario, które dawno
@Xemm głównym celem jest mecz - bo na urodziny dostałem od żony bilety na Juve :) a jak z dojazdem z i do Bergamo? Bo tam mamy loty? Zastanawiamy się nad wynajmem auta
@czuczer: Kiedyś były bezpośrednie Autobusy z Bergamo do Torino, ale ta linia jest zawieszona, ale pewnie są jakieś inne (poszukaj flexibus). Da się też pociągiem pojechać. Z Bergamo do Mediolanu i z Mediolanu do Turynu. Moi znajomi tak kiedyś jechali i problemów większych nie było. Samochód pomiędzy Bergamo a Turynem to też nie jest jakiś większy problem - po za tym, że obwodnica Mediolanu jest strasznie dziadowska - często korki i