Wpis z mikrobloga

@obsess Dla mnie całkiem normalne. Od jakiś 8 lat tak piję. A zdrowy jak ryba i kiedy chcę sobie zrobić kilka dni przerwy to mnie nie ciągnie.
W ogóle tu w hiszpanii częściej ludzie piją carajillo (kawa+alkohol) niż espresso. O każdej porze dnia ujrzysz ludzi w knajpkach z małym piwem a w rodzinnych restauracjach siedzą wszyscy wino do obiadu piją i jest to dla nich CAŁKOWICIE NORMALNE. Tylko w Polsce picie
  • Odpowiedz
@obsess serio powiedz włochom, że jak codziennie do posiłku piją wino to są na drodze do alkoholizmu.
Godz. 15 facet wraca z pracy wyciąga zimne piwko, godzina 20 kolacja drugie piwko. Godz 22 do filmu 3cie. Jakoś dla mnie całkowicie normalnie wygląda.
  • Odpowiedz
serio powiedz włochom, że jak codziennie do posiłku piją wino to są na drodze do alkoholizmu.


@Marcussimus: Alkoholizm jest powszechniejszy we Włoszech niż w Polsce. Tylko tam nawet nie liczą tego jak alkoholizm. Ale jakby odstawił to by poczuł dlaczego to problem.
  • Odpowiedz
@obsess: ok więc przytocz mu moją pouczającą historię

Kiedyś zacząłem popijać sobie piwko co jakiś czas.
Potem coraz częściej, aż doszedłem do 3-4 piw codziennie.
Był taki moment, że upijałem się prawie codziennie i to dość mocno (4-6 piw)
Ostatecznie jednak sie ustatkowałem i piłem te 3 piwka co wieczór
  • Odpowiedz
@Furiat:

nienormalne. Lepiej już raz na miesiąc się dobrze nawalić niż regularnie przyjmować określone dawki alkoholu.


Raz na miesiac to tez regularnie.

@obsess: Wybadaj czemu swiat na trzezwo jest dla niego (widocznie) nie do zniesienia.
  • Odpowiedz