Wpis z mikrobloga

@ppawel: Wyszedłem z założenia, że jeśli ktoś zna ten sklep to nie musi mieć linka. Dodatkowo wejście przez google na stronę sklepu zajmuje 5 sekund dłużej.
  • Odpowiedz
Dodatkowo wejście przez google na stronę sklepu zajmuje 5 sekund dłużej.


@RedLine: tyle tylko, że inna osoba wchodząc w ten sposób wcale nie musi trafić na dokładnie ten sam sklep - wyniki wyszukiwania zależą od historii, zainteresowań, i przede wszystkim lokalizacji, a w przypadku... a zresztą po co ja odpisuję na jakieś stare wątki :D
  • Odpowiedz
@ppawel: Chłopie wymądrzasz się w tym momencie.

Dodatkowo wyszukiwarka działa z użyciem słów kluczowych a tych w nazwie sklepu jest aż 4 i to wpisanych w taki sposób, że tworzą kompletną jego nazwę (nie są poprzestawiane).

Sklep Light In The Box z tego co zdążyłem ustalić jest dużym sklepem i posiada usługę reklamy "Google AdWords": klik żebym był pewny, że trafisz na dobrą stronę. Dodatkowo polecam film: klik. Podstawą działania
  • Odpowiedz
@RedLine: dla mnie brzmiało jak jakiś niszowy sklep, i chodziło jedynie o to, że znając samą nazwę i mając z drugiej strony niekumatego usera nie można mieć pewności czy obie osoby oglądają ten sam sklep czy jakiś scam podrabiający go (zobacz o jakie syfy ludzie potrafią pytać pod tagiem #sklepyinternetowe czy są legitne),

tylko tyle, sorry za założenie że po drugiej stronie może być niekumaty użytkownik (ale tak jest dla wszystkich
  • Odpowiedz