Wpis z mikrobloga

Pożalę się. Tyle mam z tego całego #cebuladeals w #blackfriday ... zakupy na #allegro z darmową dostawę do paczkomatu zacząłem robić na ostatnią chwilę.
Bez stresu, bo przecież co może pójść nie tak.

Płatność #blik jak się okazuje.

23:57 - Rabat za dostawę naliczony do kilku zamówień, przepisuję kod, zatwierdzam i... nic.
Kod się zdezaktualizował, pomyślałem że może jakimś cudem (pomimo pewności że dobrze przepisałem) walnąłem się w jednej cyferce... no to szybka próba ponowienia - ale minęła własnie północ i rabatu już nie ma.
No trudno, kilkadziesiąt złotych na przesyłki więcej - ponieważ i tak chcę te rzeczy mieć, ponawiam płatność blikiem i ponownie ta sama historia.
Dotąd chwaliłem sobie blika, a teraz przez awarię / przeciążenie systemu jestem do tyłu z kasą.
Fantastycznie, przekonaliście mnie do powrotu do karty.

Nawet nie wiem jak i gdzie to zgłosić, zareklamować - albo nie widzę, albo Allegro nawet nie przewiduje takich sytuacji.
Ktoś coś?
  • 15
  • Odpowiedz
@El_Rafael: Miałeś 6 dni czyli 144 godziny na zrobienie zakupów na allegro z darmową przesyłką do paczkomatów i teraz żalisz się, że coś poszło nie tak, bo chciałeś zrobić zakupy na 3 minuty przed końcem promocji? :) niestety.. nie ma rzeczy niezawodnych i zawsze trzeba brać poprawkę na zdarzenia losowe ;)
  • Odpowiedz
Miałeś 6 dni czyli 144 godziny


@Ernando: O ile dowiedzial sie o tym 6 dni temu. Ja dopiero dzisiaj, kupilem tylko drązek, jeszcze zastanawialem sie hantlami, ale nie znalazlem nie zdazylem znalezc tego co chcialem i nie kupilem, aczkolwiek 10zł, to nie taka wielka strata, da sie przeżyć
  • Odpowiedz
@lastro: Zgadzam się, mógł dowiedzieć się dopiero tuż przed końcem promocji. Choć informacji w internecie było bardzo dużo, bo i e-mail, i pepper, i tagi na wykopie, i nawet aplikacja Allegro mnie chyba 2 czy 3 razy poinformowała o tej promocji. Ale tak jak mówisz, 8,60 to nie taka wielka strata, chyba że ktoś kupował kilka przedmiotów od kilku sprzedawców, to wtedy się uzbiera, a w przypadku autora tematu chyba
  • Odpowiedz
@El_Rafael: A mi się udało, ze 3 razy wpisywałem lub czekałem strasznie długo na pojawienie się na stronie miejsca do wpisania kodu blik aż się w końcu udało i przed północą zakupiłem w #rossman w promocji zapachy 1+1 i dzisiaj o poranku po 8.00 już ze sklepu odebrałem teraz oba pudełka cieszą moje oczy.
  • Odpowiedz
@El_Rafael: to nie wina blika poniewaz w tym samym czasie na innym serwisie zaplacilem za towar blikiem. Ewidentnie to wina allegro lub podmiotu z nim powiazanego. Dodam ze tak samo nak ty o 23.55 chcialem zaplacic ,wygasal mi kod a na telefonie nie pojawiala sie prosba o zatwierdzenie zakupow. Zlozylem reklamacje do allegro i nadal czekam.
  • Odpowiedz
@El_Rafael: allegro zaproponowalo kupony rabatowe zamiast darmowej dostawy. Wychodzi na to ze staneli na wysokosci zadania. Brawo Allegro.
A co do komentarza i miales 144 h na dokonanie zalupow. Niewazne kiedy ktos zamierza skorzystac z promocji, czy to bedzie na poczatku, w jej srodku , czy pod sam koniec , wiec takie gadanie jest bez sensu. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz