Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania #noopept? Jestem młody (18 lat) i chce stosować go do poprawy koncentracji, lepszego snu i polepszenia samopoczucia. Mało piję, fajek nie pale, a weed raz na tydzien-dwa, jeśli ma to jakies znaczenie.

#nootropy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: bez sensu, jak masz 18 lat to nie potrzebujesz notropów, przestan palic zielsko i zacznij sie ruszac to twoj mozg zacznie normalnie dzialac i nie bedziesz mial problemow z zasypianiem

noopept o ile masz dobry brany ciagle podziala pare dni i zaczniesz zwiekszac dawki i w koncu przestanie dzialac a pozniej jak odstawisz to w ogole nie bedziesz mogl sie skupic bez dopalaczy

juz nie mowiac o tym ze to
bo zaczęły sie juz na poczatku gimnazjum, a zaczałem palić "regularnie" (nie uważam by joint na tydzien-dwa to było dużo

@AnonimoweMirkoWyznania: Nonono trawa na pewno pomogła xD. Szczególnie że upośledza rozwój właśnie u młodych.
Odstaw trawę, zacznij ćwiczyć 3x/tyg i zobacz czy problem nadal będzie występował a nie leniu #!$%@? sięgasz po nieprzebadane środki w pierwszej kolejności.
@AnonimoweMirkoWyznania nie sugeruj się własnym osądem tylko sięgnij do badań. A co do noopeptu nie jestem lekarzem więc nie traktuj mojej opinii jako niepodważalnej, ale raczej jest bezpieczny, a najpewniej bardziej niż trawa. Jak efekt będzie słaby dorzuć jakieś źródło choliny. Przy czym u niektórych cholina powoduje ból głowy.
Mało piję


@AnonimoweMirkoWyznania: Dobry chłopak był i mało pił.

A seriously to dzieci w wieku 18 lat w ogóle nie powinny pić alkoholu. Czujesz się chłopczyku dojrzalszy jak w ukryciu przed rodzicami wyciamkasz na przypale browarka? Możesz się nawet upić co nie zmieni faktu, że dalej będziesz smarkatym gówniarzem.
OP: > Mało piję

@AnonimoweMirkoWyznania: Dobry chłopak był i mało pił.

A seriously to dzieci w wieku 18 lat w ogóle nie powinny pić alkoholu. Czujesz się chłopczyku dojrzalszy jak w ukryciu przed rodzicami wyciamkasz na przypale browarka? Możesz się nawet upić co nie zmieni faktu, że dalej będziesz smarkatym gówniarzem.

@AnonimoweMirkoWyznania: No proszę i doczytałem dalej jeszcze że palisz zielsko, to musisz się czuj w #!$%@? dorośle ;]