Wpis z mikrobloga

@Shanny: Dwa lata temu byłem na black friday w Irlandii. Trąbili o tym dosłownie miesiąc, w radiu, telewizji, plakaty, ulotki. Sklepy z elektroniką otwierali chyba o 5 rano, w niektórych miejscach były o tej godzinie już kolejki.
Ja miałem obcykane ceny laptopów bo akurat potrzebowałem. Zdecydowałem się na jednego, który kosztował 500euro, zwykły laptop do biurowej pracy.
Przyszedłem w black friday i uwaga- oszczędziłem aż 250 euro kupując tego laptopa
  • Odpowiedz
W Polsce nie rozumie się idei tego dnia, rzucają jakies 10-30% licząc, że wszyscy się rzucą, no i w sumie się rzucają myśląc że są bardziej światowi kupując coś w BF. Poza tym denerwuje mniel, że kserujemy wszystko z zachodu... BF, Halołin itd. Tylko czekać, aż zaczniemy obchodzić święto dziękczynienia i dzień św. Patryka.
  • Odpowiedz
W x-comie za to dziś był iPhone 8 w podstawowej wersji za 2,5k i to była konkretna promka jak na premierę. Rozeszło się w 20 min. Przynajmniej obyło się bez koczowania pod sklepem tak bardzo typowego dla Lidla i Biedry, bo sprzedaż przez neta, więc i wiocha mniejsza ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
czytałam, że na zachodzie są ogromne obniżki. Tylko tam konsumenci są bardziej świadomi i właściciele firm mniej zachłanni


@Shanny: XD
Nie wiem czy bardziej skisłem, czy wzruszyłem z kwintesencji polactwa w tym wpisie :)
  • Odpowiedz
W x-comie za to dziś był iPhone 8 w podstawowej wersji za 2,5k i to była konkretna promka jak na premierę. Rozeszło się w 20 min. Przynajmniej obyło się bez koczowania pod sklepem tak bardzo typowego dla Lidla i Biedry, bo sprzedaż przez neta, więc i wiocha mniejsza ¯_(ツ)_/¯


@KateAnkara: sorry ale podkoloryzowałaś trochę... Był za 2,7k, a nie 2,5k co daje nam 2k więcej CHOĆ nawet mimo tego i
  • Odpowiedz
@Shank: @rasowa_pyra: No i nie wiem czy na sile bo ja kupiłem rzecz za 50 procent ceny obserwowałem ją wcześniej, to, że wystąpiły takie przypadki nie znaczy, że wszystkie promocje są tak #!$%@?, nauczcie się nie rozciągać tych anegdot do oceny całego zjawiska.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy bardziej skisłem, czy wzruszyłem z kwintesencji polactwa w tym wpisie :)


@Bubele: Najwidoczniej nie zderzyłeś się z realiami pracy w tym kraju dla zwykłych, przeciętnych ludzi.
  • Odpowiedz