Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś chce dziś wygarnąć jakiś sensowny argument dla Tucznika - to z tego posta będę brał każdy solidny argument do mojego streama. Pewnie z 20,000+ ludzi będzie, a ja konkretnie chcę go podsumować.
Mam wiele swoich rzeczy, ale wiem, że wiecie też sporo.
Pozdrawiam!

#danielmagical
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BOXDEL: pokaż, mój post że jest obłudną #!$%@?ą i jedynie co umie robić to okłamywać ludzi lub pokazywać palcem typu PATRZ ON NIE DOTRZYMAŁJEDNEJ OBIETNICY przy tym robić 100x gorzej. PS #!$%@?Ć TUCZNIKA
  • Odpowiedz
@BOXDEL: WIEM! podsumuj go tym: JA POKAZUJE ŻYCIE TAKIM JAKIE JEST, NIE TO CO INNI JUTUBERZY, WIECIE WSZYSTKO, JESTEM TU DLA WAS KOCHANI! a po chwili MUSZE IŚĆ DO KLUBU, NIEWAŻNE O CO CHODZI MAMA NIE GADAJ O AGNIESZCE/ NIEWAŻNE CO DO MNIE PRZYSZŁY ZA LISTY, NIE MOGE POWIEDZIEĆ
  • Odpowiedz
@BOXDEL: 1) NIE WIEM CO MASZ, ALE MÓW O TYM ŻE PRZEZ STREAMY ZNISZCZYŁ SWOJĄ RODZINĘ, TJ. UPODLIŁ I ROZPIŁ TE STARĄ MENELITZĘ JESZCZE BARDZIEJ NIŻ TO MOŻLIWE (TEGO NIE MÓW XD), TEGO STAREGO MENELA JACE POZBAWIŁ PRACY I WPROWADZIŁ JESZCZE BARDZIEJ W ALKOHOLIZM, BRATA #!$%@?Ł DO DOMU DZIECKA
2) PROMUJE PATOLOGIE (ALKOHOLIZM, PRZEMOC ITD.) WŚRÓD MŁODYCH LUDZI I TO ROZWINĄĆ
3) NISZCZY ŻYCIE SĄSIADOM I TO ROZWINĄĆ
4) MA
  • Odpowiedz
@BOXDEL: Proponuję przypomnieć, że kurator wyraźnie powiedział, że streamy z Urzędniczej negatywnie wpływają na sytuację Łukasza i przybliżają go do osadzenia w bidulu. Mimo tego kontynuował streamy mając w dupie brata, bo hajs w kieszeni był ważniejszy.
  • Odpowiedz
@BOXDEL: a kiedy stream?

oczywiście wychodzenie ze streamów kiedy #!$%@? że siedzi w melinie nonstop i tysiące złotych nie wydane na cele co argumentował że po namyśleniu nie miały sensu ale hajs wezmie XD
  • Odpowiedz
@BOXDEL: Znęcanie się psychiczne nad Małyszem, matką. Brak szacunku do widzów, zgrywanie wielkiego kozaka kiedy broni się własnymi kolegami. Nocne spanie z wyciszonymi dźwiękami. Wspomaganie alkoholizmu Gośki i Jacka.
  • Odpowiedz