Wpis z mikrobloga

Też o tym myślałem ale zależałoby mi na mikrofonie do prowadzenia rozmów, a niestety Roidmi 3s został tego pozbawiony, więc jedynie Roidmi 2 byłby jeszcze opcją.
@PePeHa: tak, jakość plastików jest na prawde premium, mikrofon dobry, jakość spotifaja super( nie jestem melomanem ani audiopedofilem) ale spoko, paruje szybko, bateria nie wiem jeszcze ile bedzie trzymać ale wyczytałem w instrukcji ze rozłączone wyłącza sie po 5 minutach, dużo lepszy niż ten co miałem wczesniej. wg mnie warty tych 13$ nawet można go wsadzić do słuchawek jak masz tam gniazdo jack i mozesz miec sluchwki bt z mikrofonem
@przepraszamczytenloginjestwolny: tak, mam w radiu. Obecnie jeżdżę na zestawie telefon+aux, jak ładuję telefon przez usb w radiu to zakłóceń nie mam (ale się telefon wolniej ładuje). Chyba na razie zostanę przy tym rozwiązaniu, peelenów brak, chociaż chętnie uwolniłbym się od kabli, a roidmi 3S kupię dla wujka i ojca od mikołaja, szkoda tylko, że gadać się przez niego nie da, a w 2S i tak to kulało.