Wpis z mikrobloga

@czullo: "zaraz", to prezes owego banku będzie miał posiadłość na Karaibach, gdzie rozpocznie wcześniejszą emeryturę wraz z nową żoną ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@czullo: Ale czemu mam nie porównywać? Tak działa wolny rynek, pewnie kilka banków odmówiło prowadzenia rachunku, kilka zamknęło rachunki więc szukają tam gdzie nie robią problemów a zapewne właściciele giełd są ze sobą w kontakcie to i wymieniają się doświadczeniami.
@czullo: @Ancro: Ja to wszystko rozumiem ale wydaje mi się, że demonizujecie ;) To, że giełda ma duże obroty nie znaczy, że musi mieć od razu konto w JP Morgan Chase, grając w golfa z prezesem. CEX też miał/ma konto w spółdzielczym, bitbay ma w spółdzielczym. Coś jest na rzeczy, że wybierają akurat ten bank. Proceder wyboru banku czy Państwa pod kątem prania pieniędzy pozostawię tylko milczeniem. To nie jest
@Ancro: niezły news, myślę że bank będzie nieźle zarobiony. I to zaraz przed odpalaniem kampanii KNF ostrzegającą przed krypto. Polski bank obsługuje jedną z największych giełd BTC na świecie :)
@zbinior: Ja tam bardziej się obawiam co będzie jak wyjdzie, że Tether to scam. To jest bardzo zbliżone do drukowania fałszywych USD. A marketcap Tether to ponad 20 miliardów złotych.
@m00n: @czullo: Zarejestrowane na Seszaelach ale konto bankowe w Polsce.
To że firma jest zarejestrowana w egzotycznym krraju nie oznacza że musi mieć tam konto bankowe, bo może mieć w każdym kraju. Sporo firm tak robi.