Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Taka sytuacja. Mój cumpel lvl 30 (wygląd max 25, psychicznie na poziomie 16 latka) w końcu wyprowadził się od mamy i wynajął pokój u jakiejś grażyny dobiegającej do lvl 50, W skali milfa 7/10 bo twarz spoko, ciało dobre i cyce są duże... No ale wiadomo, że to jednak wiek dobiegający powoli pod granny niż milf, więc mimo wszystko większość osób w naszym wieku miałaby odruch wymiotny na myśl o seksie z lvl50. No i właśnie, cumpel szybko ją zaczął bolcować xD Niech mi ktoś powie bo mam mindfuck jak to oceniać. To w sumie #wygryw czy #przegryw ?
#zwiazki #seks #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 27
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wygryw w #!$%@?. Nie płaci już pewnie za mieszkanie, daje ludziom więcej przyjemności niż wielka orkiestra świątecznej pomocy, a przy okazji porucha i ogarnie wszystkie obleśne rzeczy, które mu do głowy przyjdą xD Jakby zapinał grodzką, czy szojring-#!$%@? z nowoczesnej.de, to faktycznie padaka w #!$%@?, ale sam mówisz, że jest co najmniej nieźle.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Znam kobietę, która ma 45 lat, a wygląda jak trzydziecha - przynajmniej z twarzy i w ubraniu. Bez ubrania pewnie też niewiele gorzej, bo biega i ćwiczy regularnie. Taka niewysoka blondyneczka, zawsze uroczo się uśmiecha. Gdy ją poznałam byłam przekonana, że jest niewiele starsza ode mnie i pewnie niedawno skończyła studia.

Nie każda 50-latka to Grażyna.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania no skoro 7/10 w skali milfa to zajebiscie ;-) sam bym taka milfke przygarnal.

U mnie był jeszcze większy mindfuck jak sprzedalismy dom letniskowy starszym państwu na spokojna emeryturke na wsi. W pobliżu mieszka wuja alkus (taki typowy wsiur alkus ale ma gadane) i co? I wyrwał sobie tą Grażyne lvl prawie 60 xD i spokojna emeryturke szlag trafił.
  • Odpowiedz