Wpis z mikrobloga

Hej! Udało mi się dorwać Xiaomi miband 2. Od kilku godzin próbuje sparować z apką, ale nie daje rady. Telefon opaskę widzi, apka w sumie też, ale sparować się nie chce. Widziałam podobne problemy w komentarzach aplikacji xiaomi w google store, więc ściągnęłam starszą wersję apki i dalej to samo. (,) Spotkał się ktoś może z takim problemem i znalazł rozwiązanie? Opaska testowana na dwóch różnych telefonach, na obu bez powodzenia.

#xiaomi #miband2 #android
  • 21
@FeniEnt odkupiłam od ziomka z olx. Twierdził, że opaska nowa. Raczej gdyby była na innym urządzeniu sparowana to według google byłaby inna treść błędu.
@JRtI kwadratowa. ( ͡° ͜ʖ ͡°) z gearbestu idzie od tygodnia mój kot w worku, dlatego zdecydowałam odkupić się "pewniaka", a tu problem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Slawek91: póki nie ma na telefonie Mi Fit to działa bez, normalnie się synchronizuje, ale jak wykryje te apkę na telefonie i jest z nią problem to automatycznie nie działa żadna.

@Volki: zrobię zaraz drugie podejście do tej apki i wrzucę screena. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bukaa_ Być może opaska była faktycznie już połączona z innym kontem. Ja bym tak bardzo na treści komunikatu błędu nie polegał.

Jeśli faktycznie nówka funkiel nieśmigana, to trzeba byłoby spróbować na telefonie po resecie ustawień. Po prostu próbować na różnych telefonach.

Tak czy siak opaski xiaomi to jednak wielki bubel, choć osobiście nie miałem tak dużo problemów.