Wpis z mikrobloga

Tyle meczy a coś ciężko z wyborem. Widze kilka "value", kilka pewniaczków, ale jeszcze nie do końca wiem jak to połączyć.

Charlotte Hornets - Minnesota Timberwolves: tutaj bym szedł w stronę Minnesoty po @1.97 z dogrywką, ale coś mi w głowie podpowiada, że coś tu jest nie tak, tylko nie wiem co. Kurs przyjemny, oba zespoły b2b, Wilki bez żadnych kontuzji, kilka niewiadomych w składzie Charlotte. Sam nie wiem..
Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers: Pistons w super formie ale grali wczoraj, Cavsi wypoczęci ale bez Shumperta, @1.67 troche mały kurs na Cavs. Raczej odpuszczam
Orlando Magic - Indiana Pacers: @2.43 na Pacers po wczorajszym meczu z Miami wydaje mi się ogromnym value, zwłaszcza z grającym kupe Orlando.
New York Knicks - Los Angeles Clippers: Knicks u siebie wygrywają, a jak przegrywają to niewielka ilością punktów, Clippersi grają słabo od początku. Dodatnie handi na Knicks +5.5 po @1.43 do dubla czy trebla jest ok jak dla mnie
Milwaukee Bucks - Washington Wizards: wraca Wall, a @2.73 obok Indiany jedno z lepszych value na dziś, ja raczej pobieram.
Dallas Mavericks - Boston Celtics: kolejny 16(?) prawdopodobnie wygrany mecz Bostonu. Wiem, że ta seria się kiedyś skończy, ale jeśli nie skończyła się z GSW to czemu miała by z Dallas? @1.39 jak najbardziej do gry według mnie.

Ja pograłem, bez szaleństw ze stawką

Wizards(+6.5)+Indiana(+7.5)+Boston+Minnesota(+5.5)+Knicks(+5.5) ako @6.9

3 ostatnie propozycje wydaję się najbardziej ok, ale jak będzie zobaczymy.

TO SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJE PROPOZYCJE. TO GRAM, A CO WY Z TYM ZROBICIE WASZA SPRAWA. ZAZNACZAM, ŻE NIE JESTEM JAKIMŚ EKSPERTEM I ZA TAKIEGO SIĘ NIE UWAŻAM. NBA JEST KAPRYŚNE, A WSZYSTKIE MOJE TYPY SĄ DOSTĘPNE POD TAGIEM #exportbets NIC NIE USUWAM, ANI NIE EDYTUJE.

Grasz - zostaw plusika, modyfikujesz, kombinujesz wstaw kupon w komentarzu, może kogoś innego zainspiruje

#bukmacherka
  • 17
@export: Ja dzisiaj 3 singielki, Minessota, Pels i NY, jak pierwszy raz ten kurs na wilczków zobaczyłem, to też pomyślałem, że promocja ;) Jeszcze mnie kusiła Indiana, ale trochę się cykam, więc nie zagram, a reszta za niskie kursy, żeby sobie głowę zawracać. Aku nie gram bo wydaje mi się, że zbyt duże ryzyko.
Czemu nie gracie na bet365?
@export: Przeklęci Milwaukee ( ͡° ʖ̯ ͡°) postawiłem wyłącznie dlatego bo ich lubie XD i w dupe cały kupon a był bym dziś + 200 zł ale jest 12 zł xD
Indiana 2.34 ++++ Wizards 2.73 ++++ wszystko +++ oprócz Minnesoty No i Bostonu jak ktoś pograł 1x2 ( ͡° ʖ̯ ͡°) dobra nocka (y)