Wpis z mikrobloga

Play jak mam się z wami skontaktować jak mi automat mówi że nie mam wystarczających środków na koncie, a z kolei w play24 mam nielimitowane połączenia do Play do 23.11. btw chce przeniesc numer (i jestem w trakcie) ale jest jakiś problem bo rzekomy mix na kartę jest abonamentem o mi w nowej sieci każą do was dzwonić żebyście to zmienili( ciekawe czy usłyszę że tak się nie da od was)...
#play #siecikomorkowe
  • 8
@Flugy mixy w każdej sieci traktowane są jako usługi postpaid i każdy kto pracuje w telekomach ponad tydzień o tym wie - czytaj: koleś, którego poinformowałeś, że przenosisz numer z mixa dał dupy. Są dwa rozwiązania:
1. Biorca (nowa sieć) zaznacza na wniosku o przeniesienie numeru typ usługi postpaid, a dzień rozwiązania umowy z obecnym operatorem wybrany przez Ciebie.
2. Zmieniasz w play taryfę z mixa na kartę i ponawiasz wniosek z
@Flugy: Mi zamrozili środki na koncie i internet (tel na karte) przez jakiegoś buga i ani się do nich dodzwonić (brak środków) ani internetu, mieszkałem sam, godzina 23, musiałem wysłać projekt do wykładowcy, i co zrobisz nic nie zrobisz, dali mi w ramach przeprosin 10zł PROMOCYJNYCH złotówek ( ͜͡ʖ ͡€)

@rmx2 czyli to osoba z lajt której mówiłem że w Play miałem mixa #!$%@?? Czy ja #!$%@? bo już na starcie nie powiedziałem w play żeby zmienili na kartę po zakończeniu ostatniego doładowania(o czym nie wiedziałem)