Wpis z mikrobloga

A wy co? Dalej anime w 480p ze znakami wodnymi z 20 innych hostingów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli tak to czytajcie dalej, organizuję specjalnie dla was mini-rozdajo. Nie taguje że to rozdajo bo "samce alfa" wykopu zaraz przyjdą tu naszczać aby zaznaczyć swoją pozycję w stadzie.
Do wygrania nic wielkiego, ale na pewno ktoś się ucieszy. Mam do rozdania dwie 48 godzinne przepustki premium na Crunchyroll, zaznaczam że z nimi nie musicie wprowadzać swoich danych osobowych i numeru karty. Wasze ulubione anime w Full HD, bez reklam i brazylijskich tłumaczeń.

Kto wie, może jak wam się spodoba to wydacie te kilka groszy na miesięczną subskrypcję. Jak to powiedział kiedyś słynny izraelski matematyk i przedsiębiorca: "Poczęstujcie się, zobaczycie jak to smakuje". Jednego wygrywa wylosuję przez mirkorandom, natomiast aby dostać drugą musicie napisać w komentarzu jakie jest wasze ulubione anime, wybiorę mirka lub mirabelkę z gustem najbliższym do mojego.

Macie czas na plusowanie do 24:00, po północy wyśle kody i gdzie je aktywować, zielonki mile widziane z kontami założonymi przed utworzeniem posta.

#mangowpis
Severitus - A wy co? Dalej anime w 480p ze znakami wodnymi z 20 innych hostingów? ( ͡...

źródło: comment_JOMB5oS4kZCrcwzibjW4sfVnPfEN3RwL.jpg

Pobierz
  • 18
@Severitus: aaaaa, to nie warto. Telefonu nie doładowuję bo mam za darmo, a torki mają tą zaletę, że nic nie muszę buforować. Mogę przerwać w dowolnym momencie i wznowić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby to było 5zł jak na polską kieszeń to może bym się zastanowił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Losowaną przepustkę wygrał @Krytek, a z racji tego że jedynymi mireczkami co dali jakąkolwiek nazwę anime w komentarzu byli @Krytek i @Rostagma to druga przepustka wędruje właśnie do niego. Można się rozejść.

W sumie mógłbym wrzucać takie 2-dniówki co miesiąc, ale po co. Jak widzę wszyscy tutaj mają dostęp do darmowych torrentów kilkuletnich anime, w downscaled 4K na ekranach 1366x768. Ale to tylko moja prywatna opinia. ( ͡º ͜ʖ
@Severitus: crunchyroll to gowno niestety, chinczyki jebią nas umowami z USA i w Europie nie da się obejrzeć wielu bajek, generalnie strata pieniędzy

zeby nie bylo - placilem abonament przez rok, az przedawnila mi sie karta platnicza - stwierdzilem ze #!$%@? i nie odczuwam różnicy, aczkolwiek jakby usługa była lepszej jakości i miała bajki które chcę, to płaciłbym dalej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Finsky: Podobno to wina Francuzów, bo niby mają wyłączność na dystrybucję (do telewizji), przez co nie można kupić praw do całej UE.