Wpis z mikrobloga

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-filmu-liga-sprawiedliwosci/
Ligę Sprawiedliwości trudno jest mi ocenić. To film z kategorii „obejrzyj i zapomnij”, którego jednym z największych atutów jest to, że nie jest tak zły jak Batman v Superman i że da się go obejrzeć w miarę bezboleśnie, a po seansie pójść ze znajomymi na piwo, co będzie stanowiło clou programu. Nie dorównuje niestety Wonder Woman, daleko mu też do Avengers, którego odpowiednikiem miał być. Jeśli jednak macie dwie godziny i brak ciekawszych rzeczy do roboty, mimo wszystko można się na niego wybrać do kina – nie powali was, ale zdąży się też skończyć, zanim wynudzicie się na śmierć. Recenzja filmu Liga Sprawiedliwości
#recenzja #film #filmy #justiceleague #ligasprawiedliwosci #dc #dccomics #dceu #kino #filmnawieczor #ogladajzwykopem
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-filmu-liga-sprawiedliwosci/
Ligę ...

źródło: comment_2E4UDkHqyzqxcdiWRxzaEZhTK0vlLw9Z.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@NieTylkoGry: Filmy Marwella wszystkie są takie same, tylko efekciarskie. Jak można wydawać na to kasę? Przecież to jeden wielki misz masz się robi, po kiego to oglądać? No chyba że ktoś tylko ludzi podziwiać efekty specjalne.
  • Odpowiedz
@panzerfucker: Stary, też tego nie rozumiem xD postacie z papieru, żarty z betonu, zero napięcia, zero dramatu ... ale ładne efekty. W ogóle mnie rozwala spuszczanie się nad najnowszym thorem, który był suchy do granic możliwości, a ludzie uznali, że to najlepszy film marvela xdd.

Rozmowa producentów,
-Słuchaj, ludzie nie są zbyt rozgarnięci, zrobimy tak, wrzućmy żart średnio co 30 sekund, tym ludziom nic więcej nie potrzeba
- DOSTAJESZ AWANS
  • Odpowiedz
@TrudnoCoRobic: Jak widzę jakiś trailer to mam wrażenie, że cały czas Ci sami graficy to robią i nawet kolorystycznie ciągle ta sama taśma. Coś tam na początku oglądnałem Transformersów i jakiś jeszcze ale teraz, Batman z Supermanem się rozbijąją, super zaawansowane Transformersy mieczami machają, noż kurde, zaraz dołączy do tego może Buka z Muminków i coś jeszcze.
  • Odpowiedz
Stary, też tego nie rozumiem xD postacie z papieru, żarty z betonu, zero napięcia, zero dramatu ... ale ładne efekty. W ogóle mnie rozwala spuszczanie się nad najnowszym thorem, który był suchy do granic możliwości, a ludzie uznali, że to najlepszy film marvela xdd.


@TrudnoCoRobic: kurcze Thor ci się nie podoba, Justice League też nie może przenieś się na inny gatunek: sensacyjne, horrory, komedie?
  • Odpowiedz