Wpis z mikrobloga

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-filmu-liga-sprawiedliwosci/
Ligę Sprawiedliwości trudno jest mi ocenić. To film z kategorii „obejrzyj i zapomnij”, którego jednym z największych atutów jest to, że nie jest tak zły jak Batman v Superman i że da się go obejrzeć w miarę bezboleśnie, a po seansie pójść ze znajomymi na piwo, co będzie stanowiło clou programu. Nie dorównuje niestety Wonder Woman, daleko mu też do Avengers, którego odpowiednikiem miał być. Jeśli jednak macie dwie godziny i brak ciekawszych rzeczy do roboty, mimo wszystko można się na niego wybrać do kina – nie powali was, ale zdąży się też skończyć, zanim wynudzicie się na śmierć. Recenzja filmu Liga Sprawiedliwości
#recenzja #film #filmy #justiceleague #ligasprawiedliwosci #dc #dccomics #dceu #kino #filmnawieczor #ogladajzwykopem
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-filmu-liga-sprawiedliwosci/
Ligę ...

źródło: comment_2E4UDkHqyzqxcdiWRxzaEZhTK0vlLw9Z.jpg

Pobierz
  • 4
@panzerfucker: Stary, też tego nie rozumiem xD postacie z papieru, żarty z betonu, zero napięcia, zero dramatu ... ale ładne efekty. W ogóle mnie rozwala spuszczanie się nad najnowszym thorem, który był suchy do granic możliwości, a ludzie uznali, że to najlepszy film marvela xdd.

Rozmowa producentów,
-Słuchaj, ludzie nie są zbyt rozgarnięci, zrobimy tak, wrzućmy żart średnio co 30 sekund, tym ludziom nic więcej nie potrzeba
- DOSTAJESZ AWANS
@TrudnoCoRobic: Jak widzę jakiś trailer to mam wrażenie, że cały czas Ci sami graficy to robią i nawet kolorystycznie ciągle ta sama taśma. Coś tam na początku oglądnałem Transformersów i jakiś jeszcze ale teraz, Batman z Supermanem się rozbijąją, super zaawansowane Transformersy mieczami machają, noż kurde, zaraz dołączy do tego może Buka z Muminków i coś jeszcze.
Stary, też tego nie rozumiem xD postacie z papieru, żarty z betonu, zero napięcia, zero dramatu ... ale ładne efekty. W ogóle mnie rozwala spuszczanie się nad najnowszym thorem, który był suchy do granic możliwości, a ludzie uznali, że to najlepszy film marvela xdd.


@TrudnoCoRobic: kurcze Thor ci się nie podoba, Justice League też nie może przenieś się na inny gatunek: sensacyjne, horrory, komedie?