Wpis z mikrobloga

Mirki z #ios - używacie yanosika czy jakieś waze? Bo chyba nie da się zrobić by yanosik rysował po google maps jak w androidzie? A yanosik z kolei ma beznadziejną nawigację. Miałem to tak ustawione że po prostu gadał, ale wtedy brakuje widgeta do zgłaszania. Jak żyć?
  • 9
  • Odpowiedz
@zakola: nie wiem o jakim rysowaniu mówisz, rysiek działa obok mapsów googla - pojawia się taki okrągły dymek jak przy messengerze, i tam Ci pokazuje max prędkość na danym odcinku oraz informuje o fotoradarach, natomiast na mapach google masz trasę
  • Odpowiedz
@paczaminiewidze: no o tym właśnie mówię. Yanosik robi taki pływający dymek który można sobie przesunąć w dowolne miejsce ekranu. Jak naciśniesz to się pokazuje większe okienko gdzie można zgłosić np. wypadek.

W ios nie ma tego dymka bo tylko jedna aplikacja może być na wierzchu. Można najwyżej zrobić żeby yanosik działał w tle i dawał sygnały głosowe.

a ten Rysiek jest lepszy niż Yanosik? Bo chyba siłą yanosika jest to
  • Odpowiedz
@zakola: próbowałem yanosika i uznałem to za gówno:
1) zamula
2) nawigacja ani razu nie zadziałała poprawnie
3) w momencie gdy ja go testowałem, aplikacja wymuszała ciągłe chodzenie Bluetooth mimo, że z niego nie korzysta
  • Odpowiedz
@paczaminiewidze: bluetooth używa żeby się włączyć automatycznie gdy wsiądziesz do auta - tzn. gdy telefon się połączy z radiem. Akurat to jest mega wygodne. Ale tak, nawigacja to gówno straszne i dlatego używam google maps
  • Odpowiedz
@zakola: Navi expert jest sto razy lepszy od yanosika. Bezbłędnie pokazuje mi wypadki, kontrole drogowe czy korki. Dodatkowo w T-mobile, Orange i Play korzystając z niego nie płacisz za transfer danych.
  • Odpowiedz