Wpis z mikrobloga

Od rana trąbią, że na południu Dolnego Śląska (czyli tutaj gdzie mieszkam) będą zamiecie, śnieg i w ogóle zaczną biegać niedźwiedzie polarne. No to zobaczymy jak na wysokości 520m n.p.m. może się zmienić pogoda (jeśli się zmieni). #mojezdjecie sprzed chwili. Jak ktoś chce to zawołam plusujących po południu.
#pogoda #dolnyslask
acidd - Od rana trąbią, że na południu Dolnego Śląska (czyli tutaj gdzie mieszkam) bę...

źródło: comment_t5dQlV97Pblxh1EiPhATVbL7PxgaN96r.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@acidd: Poza pasmem górskim woj. dolnośląskiego śnieg nigdzie indziej w tym województwie nie wystąpi. Tylko w tych regionach temperatura powietrza będzie schodzić poniżej 0 stopni, a więc opady deszczu z łatwością przetransformują się w opad śniegu. Jak widać w pozostałych regionach województwa temperatura już mocno na plusie i przelotne opady deszczu mogą się tutaj zaplątać w godzinach wieczornych ;)
Kruchevski - @acidd: Poza pasmem górskim woj. dolnośląskiego śnieg nigdzie indziej w ...

źródło: comment_bQfp6BYUUCXbtdxamJ5IaoFGA2NTGbYd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@acidd: W takim razie większa szansa na białe płatki pojawi się gdzieś pod wieczór kiedy to strefa chłodniejszych temperatur będzie się nieznacznie rozrastać na północ od pasma górskiego a w regiony województwa zaczną docierać przelotne opady deszczu. Niewykluczone, że symbolicznym śniegiem sypnie także np. w Jeleniej Górze lub Wałbrzychu, aczkolwiek są to tylko przypuszczenia. Największa szansa na śnieg mają regiony centralnej, wschodniej i południowo wschodniej Polski o czym wspominałem u
Kruchevski - @acidd: W takim razie większa szansa na białe płatki pojawi się gdzieś p...

źródło: comment_fcJ4ba40WijxOkAAwRLT6Nj6hLzhAXa5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@acidd no ja mam rodzine w kotlinie klodzkiej. to chcialbym zeby nawalilo u nich sniegu jak przyjade ale tu w lubuskim bron panie boze ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Aktualna sytuacja: ani jednego płatka śniegu. Czyli jak zwykle prognoza lipna :/ nie wołam bo nie ma do czego.
  • Odpowiedz