Wpis z mikrobloga

Mirki z #dublin / #irlandia - jakieś doświadczenia z VHI Swiftcare Clinic? Dopadł mnie taki ból pleców, że ledwie chodzę, a siedzieć praktycznie w ogóle nie mogę. Byłem bliski stracenia przytomności, więc zadzwoniłem nawet po ER, ale jak przyjechali to powiedzieli, że raczej nic "pilnego", ale mogą mnie zabrać, tylko oczekiwanie w szpitalu to kilka godzin, a ja tyle nie wysiedzę w tym stanie, więc póki co podziękowałem. Myślałem więc o VHI, tylko pytanie, czy faktycznie warto? Zrobią jakieś sensowne badania (prześwietlenie, czy coś), czy

I orientuje się ktoś, czy respektują ubezpieczenie z Avivy / Irish Life? Czy tylko "swoje"?
  • 4
@Regis86: Tutaj wszędzie z plecami będziesz czekał. Znam to bo miałem to samo co Ty. Nikt sie nie będzie przejmował, ze mdlejesz bo to tylko plecy. Ja proponuje chiropraktyka on powinien ulżyć Ci szybko w bólu. tylko z chiropraktykami trzeba uważać.
@ra_s: Dlatego chcę iść prywatnie. Do chiropraktyków nie mam za grosz zaufania, więc nie mając kogoś w 110% sprawdzonego nawet nie zamierzam tego rozważać ;-)
@Regis86: Mnie naprawił irlandzki chiropraktyk. Mialem takie same problemy jak Ty opisujesz. Pewnego dnia bol byl tak silny, że się zdecydowalem na irlandzkiego chiropraktyka i pomogl, od tamtego momentu nie mam bólów w dolnej czesci plecow.