Wpis z mikrobloga

#cyclinggame

Kilka małych ogłoszeń w związku z PCS:
- zmielili znowu layout panelu typowań
- gry na 2018 które nie są WT a mają startlisty (Tropicale, San Juan) są wciąż zamknięte, chyba rzeczywiście nie będzie można w nie grać
- zmieniły się zasady, teraz do rozdania jest 9 gwiazdek zamiast 7, nie wiem co to znaczy bo Rules zostały po staremu, nie mam pojęcia czy zmienią punktację czy będzie można zdobywać grubo ponad 100pts - tak czy inaczej będzie trzeba zoptymalizować strategię

Chodzi mi jeszcze jeden pomysł po głowie, żeby w lipcu pod osobnym tagiem (np. #typujemytdf który kiedyś był aktywny) ogłosić swoją grę (może więcej innych Mirków się zgłosi bo tylko TdF) w excelu. 5 picków na generalkę i po 5 na etap, bez gwiazdek, za to punkty PCSowe, czyli 11 albo i 40 zawodnik też dają zysk, ale odpowiednio mniejszy. No i generalka "waży" dużo więcej niż etapy. Problemem będzie zbieranie typów, bo będzie niezły bałagan jak 20 ludzi będzie pisać picki na priv albo pod tagiem (+ byłyby jawne wtedy).

Wołam najtwardszych graczy od nas: @xedron @schrodingerscat @puchacz22 @kjon4200 @Pierre_Billotte @Tomhoppe @demoos @ejszyn @Ostatni_Piwniczanin

@schrodingerscat - nie miałem czasu jednak się przyjrzeć tej Fantasy League, ogarnę dziś lub jutro :)