Wpis z mikrobloga

@SKYFander: akcje pod awatarem to nie są punkty :) Przelicznik jest taki: (ilość komentarzy pod znaleziskami x 5pkt) + (ilość wpisów na mirko x 3pkt) + (ilość komentarzy na mirko x 1pkt)
  • Odpowiedz
@SKYFander: Nie, zobacz, tak liczone są punkty:

(ilość komentarzy pod znaleziskami x 5pkt) + (ilość wpisów na mirko x 3pkt) + (ilość komentarzy na mirko x 1pkt)


Pod znaleziskami się chyba nigdy nie wypowiedziałam, wpisów na mirko też mam malutko, komentarzy niewiele więcej, także nawet połowa punktów mi nie wychodzi (,)
  • Odpowiedz
@tyna0: @ozetka: A dobra, dopiero teraz widzę że do wykopowych akcji wliczane też są dane plusy.
Chyba trochę przesadzili z tym limitem, już prędzej mogliby to oprzeć właśnie na wykopowym liczniku.
No i mogli by też umożliwić udział osobom z długim stażem mimo braku puntów. Pisz do nich, jako że prawie 7 lat masz już tu konto to myślę że uda się to jakoś załatwić.
  • Odpowiedz
@ozetka @SKYFander: Mimo braku punktów zawsze była możliwość wzięcia udziału w zabawie, trzeba tylko napisać uzasadnienie do organizatorów plus trochę się wysilić i stworzyć długi opis "O mnie", aby mimo braku wpisów na mirko można było kogoś poznać i coś mu wysłać spersonalizowanego :)
  • Odpowiedz
@tyna0: Mimo wszystko treściwy opis "O mnie" powinien być obligatoryjny. Co z tego że naliczyło mi chyba ponad 4000 punktów, jak w moich wpisów niewiele można wyciągnąć.
  • Odpowiedz
Jeżeli chcielibyście wziąć udział a nie spełniacie warunku 1000 punktów to robicie tak:

1. Logujecie się wykopoczta.pl

2. Następnie wchodzicie w Panel Uczestnika --> Kontakt z Organizatorem --> Wybieracie odpowiednią kategorię i uzupełniacie treść własnymi słowami.

3. Czekacie na decyzję


@ozetka:
  • Odpowiedz