Wpis z mikrobloga

Jako że do mojego dziecka ma przyść opiekunka, szukam na #aliexpress lub #gearbest (ewentualnie #allegro) kamery która pozwoli mi zweryfikować czy wszystko było w porządku w ciągu dnia (0 bajek, krzyków itp.)
Nie potrzebuję podglądu na żywo, wystarczy nagranie na kartę SD, najlepiej z dźwiękiem.
Macie jakieś sprawdzone propozycje?
#kamery #dzieci
  • 16
  • Odpowiedz
@wish666: Po podglądu czy dzieci śpią, czy się bawią pewnie ok. Do sprawdzania z ukrycia opiekunki - nie bardzo, bo od razu zauważy. Na allegro znalazłem takie ukryte w zegarach / budzikach.
  • Odpowiedz
@JohnWooden:

Z jednej strony jest to mało moralne ale z drugiej znajomi tak zrobili po tym jak dziecko zaczęło się dziwnie zachowywać. Opiekunka wyleciała po pierwszym dniu od samego dyktafonu, nie będę tu powtarzał co i jak ale warto! Digoo DG-M1Z 1080P SHARK może tu być słowem kluczem.

Najczęściej polecana Digoo M1Z z nagrywaniem na kartę, podglądem na żywo i przechowywaniem w chmurze: 94,49 zł

Digoo m1z shark 1080p

Są też
  • Odpowiedz
Ale ze dziecko do lat dwóch bez bajek? Ja wiem że jest mnóstwo kreatywnych zabaw i w ogóle innych form rozrywki. Ale serio, ani jednej? :O
  • Odpowiedz