Wpis z mikrobloga

Znamy już regulamin promocji Darmowa dostawa na 18 urodziny Allegro z inpost
Główne założenia:
Promocja od 18 listopada 2017r. od godz. 00.00 do wyczerpania kuponów, jednak nie dłużej niż do dnia 24 listopada 2017 r. do godz. 23:59

Aukcje tylko z Kup teraz gdzie: wartość Transakcji nie jest niższa niż 10 zł z opcją dostawy: Usługa Paczkomatowa
Spełnienie tych warunków spowoduje wygenerowanie na formularzu opcji dostawy i zakupu Kuponu promocyjnego.
1 użytkownik max 80zł/dziennie i max 400zł przez cały okres promocji
Niezwłocznie po wygenerowaniu Kuponu promocyjnego, jest on widoczny dla Uczestnika na formularzu opcji dostawy i zakupu

PS:
Promocja chyba nie jest obowiazująca wyłacznie przez apk mobilną a jedynie w przypadku chęci skorzystania z promocji, wymagana jest nie niższa wersja oprogramowania....Android 5.9.0, iOS 5.1.0
Nie ma infomracji ile jest kuponow ;/
Mam nadzieje, ze można łączyć promocje z kuponami pozyskanymi przez #androidpay :)
- czekam na pierwsze potwierdzenia

#allegro #inpost #promocje #promocja #kupony i coś co lubicie: #cebuladeals @blantek @PNEUMA40
widmo82 - Znamy już regulamin promocji Darmowa dostawa na 18 urodziny Allegro z inpos...

źródło: comment_tJ3T05x0N4siR7Wr0XaesFbYdaFZRmRf.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@PNEUMA40 kumpel dostał wiadomosc:
"Dział Techniczny powiadomił mnie, że problem z zapłatą wynika z korzystania z urządzenia Xiaomi. Producent i Google zostali powiadomieni i mają rozwiązać problem. Proszę spróbować dokonać zapłaty na innym urządzeniu z Android Pay.

Pozdrawia"
- mozesz sprawdzic na nie xiaomi? ja dopiero rano bede miał dostęp do #!$%@?
  • Odpowiedz
@PNEUMA40: sprawdzilem i na telefonach bez ostatnich aktualizacji allegro i androidplay, tez nie działa. obstawiam ze nie dali rady dostosowac swojej aplikacji do zmian wykonanych przez androidPay
  • Odpowiedz
debile cos pokiepscili w aplikacji i sciemniaja, ze to androidpay pozmieniał cos u siebie i nie potrafią sie dopasowac

@widmo82: aktualizowales androidpay albo allegro? moze dlatego nie dziala?
ja nie sprawdzalem ostatnio, bo nie robilem zadnych zakupow, ale gdyby sie dalo polaczyc promo z paczkomatem to mam kilka pomyslow.
  • Odpowiedz