Wpis z mikrobloga

@DAMONSTER: mnie tylko zastanawia to wtracenie do wiezienia - tommy mowil ze zawarl umowe z kims potezniejszym niz ich wrogowie i dlatego wszystkich zawineli. poszli do pierdla i wyszli bo tommy narobil bajzlu churchillowi xD

czemu ich zwineli? po co? kto? XD

tyle pytan a 0 odpowiedzi. mam nadzieje ze wyjasni sie w trakcie sezonu, bo nie wierze ze rezyser nie wiedzial jak skonczyc sezon i wymyslil cos na #!$%@?
@DAMONSTER: mam nadzieje ze nie potraktuja po macoszemu tego zakonczenia, bo to patologia zeby nawiazanie do konca sezonu trwalo 5 minut i to bez glebszej ideologii xD

to by byl za duzy banal. na 99% wyjasni sie w trakcie sezonu z kim, po co i na jakich zasadach tommy zawarl umowe. wtracenie wlasnej rodziny do pierdla to nie lada rzecz

aczkolwiek ten 1% zostawiam na jakies niespodziewane spyerdolenie sezonu, kazdemu sie
@DredyTarzana: aaa bo to byly doksy na krola, a nie na Churchilla? to cos zle skumalem :P

to by sie dodawalo bo przeciez churchill tommyego zwerbowal - oznajmil to tommyemu czlowiek ktory byl jednym z trzech ktorzy go pojmali w celu zabicia go, w drugim sezonie na zawodach konnych.

widocznie wspolpraca miedzy churchillem a tommym przebiegala poza kadrami, a wtracenie swojej rodziny do wiezienia mialo dac mozliwosc Churchillowi zagrania na niekorzysc