Wpis z mikrobloga

@iwishihadafriendlikeme: Mógł brać coś innego też, ogólnie xanax + fent/opioidy/alkohol jest strasznie ryzykowny, nie znam jego dokładnej historii bo o jego istnieniu dowiedziałam się dzisiaj, ale patrząc po tym co idzie wyczytać na 1 miejscu to mógł strzykawką podac sobie coś innego(np. opioidy). O ile to w ogóle strzykawka bo na mobilnym ciężki mi coś zobaczyć.
@wwr18: Fentyl przedawkować jest bardzo łatwo szczególnie wymieszany z xanaxem, ale nawet sam nie jest trudno. Dlatego pisanie, że zszedł po xanaxie jest błędne bo albo to był xanax maczany z fentem albo w ogóle zszedł od samego fenta. Tak czy siak jeżeli to prawda, że on kupował xanax od dilerów a nie legalnie po wizycie u lekarzy to co się dziwić że zszedł. Edit 2: no ktoś napisał - dostał
@Kamil016: mi nawet nie o co chodzi, nie widze sensu robienia snapow zezgonowanemu (jak sie pozniej okazalo naprawde) kumplowi i wrzucania tego w siec. no jaja jak berety. ale moze ja juz sie po prostu za stara robie i nie rozumiem tej dzisiejszej mlodziezy ( ͡° ͜ʖ ͡°)