Wpis z mikrobloga

Widze, że czekacie na typy, ale chyba dzisiejsze mecze mnie przerosły ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam kilka propozycji, ale głównie ze względu na kurs. Ja chyba dzisiaj odpuszczam, a jak już to lekka stawka i liczyć na łut szczęści.

Miami - Wizards: kurs @2.05 na Washington wydaje się być lekko przesadzony, chociaż nie mam pewności czy Miami znowu nie wygra. Oni są w fazie przebudowy drużyny dlatego spokojnie, ja mimo wszystko chyba odpuszczam.
Knicks - Utah: 1 @1.64 tutaj raczej typ do gry, Knicks w dobrej formie, bez kontuzji.
Hornets - Cavs: 2 @1.87 widze valju w kursie na Cavs, zobaczymy
Minnesota - Spurs: 2 @2.82 na SAS to dla mnie lekkie nieporozumienie, szkoda tylko że kursy na handi dodatnie zjeżdzają tak, że się odechciewa grać.
NOP - Torronto: 2 @2.33 2 razy pisałem, że Torronto poprzednio napsuło mi krwi i znowu liczę, że to zrobie i przychodzi mecz z Pelikanami, obok kursu 2.33 nie można przejść obojętnie. Boje się tylko, że dalej będą grać przeciwko mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°). Over w meczu czy over punktowy Torronto też do gry.
Portland - Orlando: 1 @1.55 wydaje się ok, kurs za mały troszkę.

Jeśli widzicie jakies typy podsyłajcie, razem spróbujemy coś pograć. Dzisiaj wszędzie widzę value i wszędzie widzę możliwość porażki, zobaczymy. Stawka znowu w dół.

Pozdro Mireczki!

Zapraszam do obserwowania tagu: #exportbets
Jeśli ktoś coś ugrał na moich typach i chciałby podzielić się małym % zysków chętnie przyjmę jakieś grosze np. przez paypal ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#bukmacherka
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@export: Utah-Knicks Knicks -3.5 @1.82 bez Goberta Porzingod powinien sobie poszaleć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Washington - Miami 1 @2.15
Hornets - Cavs 2 @1.95 Lebron wie, że już nie mogą sobie pozwalać na tyle wpadek

To ma ako 7.76, ale korci mnie wygrana Spurs za @2.8, chociaż to bardzo ryzykowne, ale widzę w tym szanse.
  • Odpowiedz
@krzysiek944: dla mnie Knicks + Cavs też jedne z pewniejszych meczy dziś. Na Gortatów też typuje, ale przeczucie mówi mi, że tam coś sie może wydarzyć :| Najwieksze value na Spurs i Torronto nie rozumiem kursów aż tak dużych na nich dzisiaj

Ja od siebie najmocniej dzis (nie zmienia faktu ze lekko) Cavs + Knicks + over 212.5 w Nowym Orleanie ako 4.66
  • Odpowiedz
Widze, że nie tylko ja mam dzisiaj jakieś dziwne przeczucia :| tyle meczy a pewnego ako nie ma jak złożyć (,)
  • Odpowiedz
@export: uwielbiam twoje typy :) co prawda lekko modyfikuje, dzis wybralem Cavsi Knicks, bezpiecznie bo z podpórka ale na bet365 kurs powyzej 2 zrobilem :) wykonujesz swietna analize :)
  • Odpowiedz