Wpis z mikrobloga

Garść statystyk i ciekawostek na dzisiaj:

- Klay Thompson jest drugim zawodnikiem w historii NBA, który trafił pierwsze 50 trójek w sezonie przy 100% assist rate. Jedynym, który do tej pory tego dokonał (dwukrotnie), jest Kyle Korver.

- LeBron w meczach przeciwko Kembie jest 23-0

- #porzingod przejął pałeczkę "king of the fourth". W ostatniej kwarcie zdobywa średnio 8,3 ppg przy 60% skuteczności za 3.
Korver ma skuteczność za 3 w 4. kwarcie na poziomie 58,3%

- BPM Warriors i Celtics w seriach zwycięstw: Dubs - +139 w 7 meczach, Celtics - +133 w 13 meczach

- Pop jest trenerem, który najszybciej zaliczył 500 zwycięstw na wyjeździe. Potrzebował do tego 835 meczów (W/L .599). Rekord należał do tej pory do Pata i wynosił 876.

- Po raz pierwszy od sezonu 2012-2013 Lakers > Clippers ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Iman w meczu z Knicks zdobył w ciągu 20 minut 0 punktów, 0 asyst, 4 zbiórki i 5 strat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wołam @cult_of_luna, żeby to u siebie uwzględnił

- OG Anunoby zaliczył linijkę 16-2-1-1 przy 75% FG i 75% 3P w swoim debiucie jako starter.
Jest 8. osobą w historii NBA, która jako starter w jednym z pierwszych 13 meczów kariery zdobyła 16+ pts przy 75+% FG i 75+% 3P. Poprzednią osobą, która tego dokonała jest Brandon Knight 6 lat temu.

- The Big Ticket ostatnio prowadził trening osobisty u Bucks

- CP3 wraca jutro do gry

- Zaś Jayson trafi najprawdopodobniej do #shaqtinafool

#nba #nbastats #celticspride
  • 13
Wołam @cult_of_luna, żeby to u siebie uwzględnił


@piotr-zbies:

Zrobiles dzis robote za mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja niby online, ale jakos nie mam checi odpalac laptopa. Widzialem wczesniej wynik Raps i cyferki OG. W ogole nie wierzylem w ławkę w tym roku a jest lepiej niz dobrze, glownie dzieki trio OG-Siakam-Delon. Lucas daje obrone, tylko CJ jak to on - selekcja rzutow jak streetball z
@piotr-zbies: to w jaki sposób ta statystyka osiąga wartości niższe niż 100%? W taki sposób, że z tych 50 trójek KAŻDA była po podaniu (ergo każda dała asystę)? A gdyby 49 rzucił po podaniu, a 50tą bez podania, to byłaby 98%?