Wpis z mikrobloga

  • 0
Co innego jak przesyłka idzie długo ale coś tam się raz na tydzień w statusie zmienia co innego jak jest 20 dni ciszy i nie wiadomo co się dzieje. No 35 dni to nie wyczymie. Po 25 roboczych otwieram dispute.
co innego jak jest 20 dni ciszy


@Piw_Benzyna: ale wiesz, że to jest normalne i zgodziłeś się na to wybierając ten typ przesyłki?

nie chcę nikogo obrażać ale to co się dzieję to jest dramat, wybieracie wysyłkę która WIADOMO OD PARU MIESIĘCY JAK DZIAŁA, bo chcecie ominąć VAT, a potem jest płacz że idzie długo .... brak słów
coś za coś, chcesz cebule z VAT to czekaj, chcesz szybko z ryzykiem
Andczej - > co innego jak jest 20 dni ciszy

@Piw_Benzyna: ale wiesz, że to jest no...

źródło: comment_QBW24BPSQnHZE29Mx8flbxPCRM3sBCi7.jpg

Pobierz
@Piw_Benzyna: Mirku to nie #!$%@?, tylko codziennie to samo, tak samo jak z ludźmi którzy wybrali przesyłkę pocztową i chcą ją mieć po tygodniu u siebie, no nie da się... coś za coś albo cena/cebula z VAT albo szybko i z ryzykiem
@Andczej: jasne rozumiem Twoje oburzenie, jednak: przesylki dpduk1 jak zdążyliśmy wszyscy zauważyć w ostastnim czasie dochodzą do ich właścicieli w zaledwie tydzień, dpduk2 stoi, kolega to zauważył i się naturalni zmartwil, uważam że trzeba poczekać do tych 25-30 dni roboczych i koniecznością będzie spór, no i po kłopocie
jak zdążyliśmy wszyscy zauważyć w ostastnim czasie dochodzą do ich właścicieli w zaledwie tydzień


@hrtfckr: idź na całość, 3 dni


sam mam DPDUK1 z 7.11. i nadal cisza, nie wszystkim to dobrze działa

tak działa ta przesyłka, takie jej ryzyko kosztem cebuli VAT, raz działa świetnie i pięknie, czasem tylko częściowo, a czasem dupa

koniecznością będzie spór, no i po kłopocie

Przyjdzie to będzie. Nie przyjdzie to spór. Proste.


@Piw_Benzyna:
@Piw_Benzyna: pewnie, jestem w podobnej sytuacji jak Ty - nie przyjdzie do umownych 25 dni roboczych, to nie, nara, staram sie tym nie martwic tylko cierpliwie czekac :-) polecam wyeliminowac ze swojej glowy strach o nienadejsciu paczki, a sprawdzic tracking dopiero podczas mijania terminu i zalozyc spor jesli będzie on na nasza niekorzyść