Wpis z mikrobloga

@kiedys Czasem mnie piecze z suchości po całym no ale to kwestia pracy przed kompem + zaocznie studiów z IT. Wtedy zakrapiam, raczej nieregularnie.
@Mircosoft: kiedy masz mieć zabieg? Wołaj jak coś. Lepiej wiedzieć na co się decydujemy, nie jest to taka kolorowa i łatwa decyzja jak mogłoby się nam wydawać :D
@maluuutki: nie jest to uczucie czegoś w oku aż tak silne, że w nocy płaczesz i się zwijasz z bólu?
@michal-pokichal: haha pocieszyles tym wyglądem jak terminator, no to fajnie, że Ci się udało nawet po LASKU, ale to nie znaczy
@kiedys Generalnie powikłań nie ma się co raczej bać. Jeszcze w metodzie PRK najgorsze jest że ma się 3 dni z życia wyjęte (miałem taki światłowstręt że leżałem 3 dni w ciemnym pokoju, przynajmniej zabieg miałem w grudniu to nie było problemu z długością dnia)
@gaily: ok, tacy doświadczeni po laserze jak Ty po przeżyciu min. 5 lat powinni się wypowiadać na blogach, forach, bo powikłania wiadomo, że z czasem dopiero wychodzą (lub nie). A przeważnie jak ludzie racjonują ten zabieg to są zazwyczaj dzień, tydzień po zabiegu i wtedy się wkurzam, bo wtedy wiadomo, że trzeba troche czasu poświęcić i cierpliwości na zagojenie i naumianie patrzenia nowymi oczami na świat... Dzięki za odpowiedzi, oby dalej
@kiedys nie pamiętam niestety, wiem że trochę ich tam było + ketonal na ten ból przez te 3 dni. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale zważywszy że ostatnio za 2 krople + maść na zapalenie spojówek dałem 6 dych to pewnie ze stówkę bym założył.
@chefren: jak z Twoim wzrokiem po 3 latach, nie szczypie, nie kuje, nie ma uczucia piasku w oczach non stop?


@kiedys: Przez rok miałem takie uczucie suchych oczu ale obecnie od 2 lat nie stosuję żadnych kropli i niczego specjalnego.
Najgorszy były dla mnie 3 dzień po korekcji aż do około 8 dnia po korekcji. Przez pierwsze 2 dni było ok a wyszedłem z sali zabiegowej z otwartymi ustami że
@kiedys: tak, jest zupełnie ok. Używam kropli nawilżających Theoloz Duo, które dostałem też po operacji. Ale to dlatego, że operacja uświadomiła mi, jak uczucie trochę wysuszonych oczu działa na samopoczucie i wg mnie każdy, kto siedzi dużo przed kompem powinien coś takiego stosować.