Wpis z mikrobloga

Niedługo zbliża mi się termin egzaminu VLOS i chciałbym podszkolić swoje latanie oraz pobawić się w wolnych chwilach a w swoim życiu Latałem jedynie jeden dzień na symulatorze oraz pare godzin na phantomie 3.
Dlatego mam pytanie.Co powiecie na temat :
Drona "MJX B3 Bugs 3" ? Aktualnie jest promocja na banggood.com i kosztuje 250 zł.
Czy może jednak kupić już zdecydowanie porządniejszy sprzęt taki jak : BFight 210, aparature i google - koszt pewnie około 1000zł.
#drony #dron @Norwag93 #fpv
  • 15
@Criseq: Jeśli chcesz polatać bez gogli, to bierz mjx bugs 3, bo to świetny quad w tej cenie.
Ale wiem z doświadczenia, ze i tak pózniej będziesz wymianiał na coś lepszego.
BFight można kupić w super cenie 99$ teraz, taranisa qx7 kupisz za 85$, do tego jakieś tańsze kubły, albo EV100 poniżej 100$ i masz bardzo dobry zestaw.
@Norwag93: haha :D Niestety im więcej czytam tym bardziej nie mogę się zdecydować xd Teraz myśle żeby dołożyć kase , poczekać aż będzie kupon na DJ PHANTOM 3 advanced i ten model kupić. Jestem jak kobieta normlanie , nie mogę się zdecydować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Brudne_Mysli: Posiadasz akutalnie jakieś kupony na BFight, albo innego drona racera ? Zdecydowałem się, że lepszy będzie zdecydowanie dla mnie racer.

@Norwag93 Twoim zdaniem jeżeli jestem nowy w tym temacie lepiej kupić takiego BFighta czy złożyć coś samemu, żeby się wszystkiego nauczyć ?
@Criseq: budować :)

BFighta i tak #!$%@? xD ma cienkie ramiona, 4mm, łatwo to połamać przy tej grubości. Do tego zintegrowane bebechy - jak coś padnie to wymieniasz całość. No i waga, jest na tyle lekki że TWR jest kosmiczne i pewnie byś nie potrafił tym latać.

Dron ma dawać frajdę - pewnie i tak nie zmierzasz się ścigać tylko bawić i ewentualnie robić freestyle. Tak lekką maszyną jest to trudne,
@Norwag93: @Criseq: Bighta wyciagasz z pudełka i praktycznie latasz, jak ktoś jest dupa, albo ma pecha to złamie i grubsze ramiona jak przywalisz w beton Cześci są dostępne wiec to nie problem. Druga sprawa zbuduj coś o takich podzespołach za 99$, no proszę, czas, pieniądze, bo zapewne coś spalisz jeśli nie masz pojecia o składaniu. Poczytaj testy, recenzje, opinie i nie znajdziesz praktycznie negatywnych opinii, a przypominam, ze cena to