Wpis z mikrobloga

Mirki możecie mi powiedzieć czy jeśli odprawiam się online i mam tylko bagaż podręczny to idę od razu do bramek na kontrolę czy jeszcze muszę iść na odprawę na lotnisku? Chodzi o lotnisko na Stansted.
#ryanair #uk
  • 12
  • Odpowiedz
@oczyszczony: na nic się zda powerbank jak telefon sie popsuje (upadnie i matryca pęknie) lub go zgubisz/ukradną. Ja zawsze robię 2 kopie wydrukowanego biletu, dużo to nie kosztuje, a przynajmniej masz coś zapasowego.
  • Odpowiedz
@UberRam: ja bym podszedł do informacji i poprosił o zalogowanie się, na konto. Wiesz paniki i przezorności nie biorę. A ty zakładasz dwie gumy na #!$%@?, bo moze pęknąć jedna z nich? ^^
  • Odpowiedz
@oczyszczony: Ja też się dziwię ʘʘ ale niektórzy wola być przezornie ubezpieczeni, niestety ja do takich nie należę wiec jak coś się spieprzy to wrócę do domu. Lot za 2h a ja jeszcze w drodze na lotnisko... ()
  • Odpowiedz
@oczyszczony: > paniki
XD
Wiesz, jakbyś miał doświadczenie w jakichś podróżach służbowych czy innych, gdzie nie możesz „nawalić” to byś wiedział jak dbać o swoją niezawodność.

W tych sprawach jest jak z backupem danych: są tylko dwa typy ludzi, Ci co robią backup i Ci którzy będą go robić w przyszłości.
  • Odpowiedz