Wpis z mikrobloga

@graf_zero Mam dość spory problem, kupuję wełniane płaszcze naprawdę super jakości, nawet mam płaszcz szyty na zamówienie... Ale są takie dni, że spada śnieg, jest poniżej 0 a ja umieram z zimna...

@puddin Taka kurtka by była super tylko gdzie to kupić:D no a płaszcze serio w mroźniejsze dni nie dają rady...
Mam dość spory problem, kupuję wełniane płaszcze naprawdę super jakości, nawet mam płaszcz szyty na zamówienie... Ale są takie dni, że spada śnieg, jest poniżej 0 a ja umieram z zimna...


@CigarettesAfterSex: To jest niemożliwe. Chyba że pod spodem sama bielizna :D

Możesz też parkę polarną z kołnierzem z lisa założyć. Styl mieszany, ale się obroni.
@Catttana Nie wiem ojciec płacił, za całość z szyciem ale u jakiejś jego koleżanki wyszło 350 zł. Znaczy ona prowadzi szwalnie, zawsze nam sprzedaje jakieś sztuki pojedyncze bez marży bo oboje sprzedają ubrania, akurat wtedy mi się spodobał jeden płaszczyk który szyli ale mieli tylko rozmiary powyzej 36 i to z krótkimi rękawami a ja jestem wysoka i szczupła więc uszyli dodatkowy z tego co zostało.

@puddin Kosmiczne to ile? :P

@
@CigarettesAfterSex: No takie koło 300 dolarów. Z tym, że to chyba naturalne futra są. Nie zagłębiałam się jednak w temat, chińczyki mają wszystko, więc pewnie i takie ze sztucznym futrem, za mniej niż 100 dolarów się znajdą.
@CigarettesAfterSex boziu naprawdę marznierz pod wełną? Ja od 10 lat nie miałam kurtki puchowej, zawsze kupuję płaszcze wełniane, teraz mam taki gruby z wełną dziewiczą i nawet przy minusowych temperaturach się opatulę i cieplutko. Tylko mój nie kosztował 350, tylko hm nieco więcej, bo kupuję jeden płaszcz na wiele lat i musi być porządny
@CigarettesAfterSex Szczerze mówiąc, raczej wątpię żeby to była wełna. A już na pewno nie jest czysta. Ceny wełny zaczynają się od 80 zł/mb, więc musieliby Ci to zrobić mega po kosztach, gdyby to miał być prawdziwy wełniany płaszcz.