Wpis z mikrobloga

  • 0
@Hatespinner Akurat nie mam się z czego cieszyć, bo wolę rozmawiać z ludźmi inteligentnymi bez irracjonalnych lęków co do własnego języka denerwujących się na tłumaczenie obrazka, bo nie jest w oryginale. O dzięki ci łasawco, że okazałeś litość, że spojrzałeś na śmiertelnika i go nie zczarnolistowałeś xD Sama ta wiadomość pokazuje, że masz się za niewiadomo kogo i nawet mi cię nie żal
  • Odpowiedz
denerwujących się na tłumaczenie obrazka, bo nie jest w oryginale


@Rzuku: Jezeli nie odrozniasz denerwowania sie na cos od wysmiewania tego, to fajnie miales na chacie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Hatespinner Faktycznie, tłumaczene obcych tekstów na polski w polsce. Jest się z czego naśmiewać

fajnie miales na chacie

Takie testy wciąż popularne w podstawówkach wciąż popularne?
  • Odpowiedz
@Rzuku: No jest, jak dzisiaj nie umiesz w angielski na takim poziomie, to jestes zerem. Taka prawda.

Takie testy wciąż popularne w podstawówkach wciąż popularne?


@Rzuku: Czyli mialem racje, bedziesz plakal?
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Co to za #!$%@? logika? xD Jeśli bardziej mi odpowiada oglądanie obrazków we własnym języku, a nie obcym to znaczy, że tego drugiego nie znam? W takim razie gdy widzisz ludzi którzy spacerują dochodzisz do wniosku, że są za biedni, żeby kupić sobie samochód i są zerami? #!$%@? się tym właśnie sposobem myślenia.

Czyli mialem racje, bedziesz plakal?

To, że używasz wyrażeń popularnych w podstawówce oznacza, że ja będę płakał.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: No tak, zapomniałem, że myślenie i wyciągnie wniosków może przegrzać głowę "prawilnej mordeczki" bo to zbytnie analizowanie xD Ty z tego co widzę się tym nie kalasz. Ale masz rację, przy twoim poziomie dyskusja nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Czego "mi się nie chce"? Tłumaczyć? Mógłbyś precyzować zdania, tak żeby brzmiały one sensownie. Nigdy nie napisałem, że "mi się nie chce", tylko że uważam, że obie wersje są równie dobre. A co ma język do śmieszności komiksu, jeśli nie ma tam żadnych gierek słownych, ani nawiązań popkulturowych? Uważanie, że tłumaczone=gorsze jest oznaką upośledzenia. W takim razie każdy, nawet popularny, znany i lubiany tłumaczony mem też jest żałosny i #!$%@?
  • Odpowiedz